Krakėse pastatytas autobusų laukimo paviljonas

 Krakėse pastatytas autobusų laukimo paviljonas

Didelis, masyvus ir jau atitarnavęs pastatas buvo neremontuotinas, tad atsakingi specialistai nutarė stotelę tiesiog nugriauti ir jos vietoje įrengta modernų ir kompaktišką paviljoną/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Krakių miestelyje nugriauta senoji autobusų stotelė. Didelis, masyvus ir jau atitarnavęs pastatas buvo neremontuotinas, tad atsakingi specialistai nutarė stotelę tiesiog nugriauti ir jos vietoje įrengta modernų ir kompaktišką paviljoną. 

Skundėsi senai

Krakių miestelio gyventojai jau ne vienerius metus skundėsi labai prastai atrodančia, daugybę metų rimtesnio remonto nemačiusia ir jau avarinės būklės autobusų stotele. Vietos valdininkai bandė  problemą spręsti, deja, ne viskas jų valioje, mat stotelei tvarkyti lėšas skirti ar neskirti sprendžia Lietuvos automobilių kelių direkcija. 

Vietos gyventojai bandė visaip gražinti, tvarkyti ir dažyti stotelę, tačiau tai tebuvo laikini sprendimai.

Jubiliejaus proga

Dėl senos autobusų stotelės, nepuošiančios miestelio, krakiškiams jau seniai skaudėjo galvas. Ilgai buvo laukiama Lietuvos automobilių kelių direkcijos sprendimo.

„Miestelis prieš keletą savaičių minėjo gražų 600 metų jubiliejų, todėl labai tikėjausi, kad iki šios šventės stotelė bus atnaujinta. Laimei, mano prašymai buvo išgirsti ir rašyti raštai pagaliau davė rezultatą.

Visus įtikinau, kad tikrai garbės miesteliui nedaro aptriušusi stotelė, juk ji yra kaip miestelio vizitinė kortelė“, – paaiškino Krakių seniūnas Ernestas Barčas. 

Pastatė paviljoną

Kelių direkcijos atsakingi specialistai buvo atvykę į Krakes ir įvertino stotelės būklę. Priimtas sprendimas seną pastatą nugriauti ir jo vietoje pastatyti naują, modernų autobusų laukimo paviljoną. Taip, kaip daroma ir kituose miesteliuose.

„Kelių direkcija reagavo į mūsų prašymą ir ėmėsi veiksmų.

Pats stebėjau tuos darbus ir galiu pasakyti, kad visos senojo statinio konstrukcijos buvo supuvę, stotelė išties buvo atgyvenusi. 

Senoji stotelė buvo nugriauta, liekanos išvežtos, žemė išlyginta. 

Netrukus buvo pastatytas ir naujasis paviljonas, išklota aikštelė plytelėmis, pastatyta šiukšliadėžė. Mes, seniūnija, taip pat prisidėsime. Dalį tako prie autobusų stotelės teks atnaujinti mums“, – dėstė E. Barčas.

Beje, labai panaši, tokia pat masyvi ir atgyvenusi stotelė 2019 metais buvo nuversta ir Josvainių miestelyje. Ten taip pat pastatytas naujas ir šiuolaikiškas autobusų laukimo paviljonas.

1 Komentaras

  • Wow! Jei būsite geri ir autobusą paleis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video