Krakėse duris atvėrė dar viena parduotuvė

 Krakėse duris atvėrė dar viena parduotuvė

Lietingą antradienio popietę krakiškius nudžiugino miestelyje atidaryta dar viena nauja „Aibės“ parduotuvė./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietingą antradienio popietę Kėdainių rajono Krakių miestelį nudžiugino atidaryta dar viena nauja „Aibės“ parduotuvė – kur kas erdvesnė, modernesnė, su pagausėjusiu prekių asortimentu.

Kviečia užeiti

Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas, kuriam ir priklauso „Aibės“ parduotuvės, skelbia, kad naujojoje parduotuvėje pirkėjai ras visko: šviežių bandelių bei kepinių, vietoje šildomų sumuštinių, spaudos, įvairių gėlių ir dovanų bei platų kitų maisto ir ne maisto prekių asortimentą.

Stengiasi atsinaujinti

„Rinkos aikštės“ kiek anksčiau kalbintas Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo vadovas Rimvydas Rasčiauskas sakė, kad kooperatyvas plečiasi, atnaujina savo parduotuves pagal galimybes.

„Mes stengiamės tobulėti, eiti į priekį, stengiamės savo parduotuves atnaujinti nuolat.

Stengiamės nuolat didinti, plėsti ir atnaujinti prekių asortimentą. Be to, atnaujintos parduotuvės yra jaukesnės, modernesnės“, – džiaugėsi Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo vadovas R. Rasčiauskas.

Kėdainiečiai bei miesto svečiai pastebi, kad atnaujinamos ir rajono kooperatyvui priklausančios „Aibės“ tinklo parduotuvės tiek mieste, tiek rajone.

Aut. past.

Džiaugiasi ir seniūnija

Krakių miestelyje vykstančia verslo plėtra, investicijomis džiaugiasi ir Krakių seniūnija.

Seniūnas Ernestas Barčas sako, kad labai svarbu tai, jog verslo investicijos atkeliauja ne tik į miestą, bet ir į kaimo vietoves.

„Krakėse mes turime ne vieną parduotuvę, ne vieną verslą, kuris teikia įvairias paslaugas. Turime

ūkininkų ir bendrovių. Džiaugiuosi, kad investicijos ateina ne tik į miestą, bet ir į kaimą.

Šią savaitę pas mus atsidarė parduotuvė, kitą savaitę atsidarys mėsos perdirbimo cechas“, – kalbėjo E. Barčas.

Atnaujina ir mieste, ir kaime

Kėdainiečiai bei miesto svečiai pastebi, kad atnaujinamos „Aibės“ parduotuvių tinklo parduotuvės tiek mieste, tiek rajone.

„Kėdainiečiams turbūt labiausiai patinka atnaujinta parduotuvė „Pušelė“. Ji savo vaizdą pakeitė iš

esmės. Parduotuvė dabar moderni, puošia miestą, traukia ir džiugina pirkėjus.

Taip pat pagal galimybes atnaujiname ir parduotuves, esančias kaimuose.

Norime būti modernūs ir prisidėti prie gražėjančio Kėdainių miesto bei rajono“, – sakė Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo vadovas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video