Koronaviruso pavojus niekur nedingo

 Koronaviruso pavojus niekur nedingo

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kėdainių rajone užsikrėtusiųjų COVID-19 sergamumas mažėja po truputį. Šiuo metu yra pasiektas 2021 metų lapkričio mėnesio bangos pikas. Nors jau nesame labiausiai sergančių miestų dešimtuke, bet rajonas vis dar yra raudonojoje zonoje.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sako, kad koronaviruso pavojus niekur nedingo. 

Šiuo metu rajone iš viso serga 598 gyventojai. 2022 metų kovo 21 dienos duomenimis, rajone užfiksuoti 1651,4 (prieš dvidešimt dienų buvo 2728,5) nauji COVID-19 atvejai 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias 14 dienų. Lietuvoje fiksuojami 2095,1 nauji atvejai 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias 14 dienų.

Labiausiai Lietuvoje serga Palangos, Klaipėdos, Vilniaus miestų bei Joniškio rajono savivaldybės gyventojai. 

A. Kacevičius sako, kad koronaviruso pavojus niekur nedingo, girdisi ir naujų atmainų, todėl žmonėms reikia neprarasti budrumo.

Pasak vicemero Pauliaus Aukštikalnio, atvykę ukrainiečių vaikai mokyklose turės skiepytis ir testuotis tokia pat tvarka, kaip nustatyta mūsų šalyje. 

Kėdainių ligoninės regioniniame COVID-19 skyriuje ligonių banga neatslūgsta. Kaip informavo Kėdainių ligoninės direktoriaus pavaduotoja Rita Kuodienė, šiuo metu skyriuje gydomas 21  pacientas, iš jų papildomas deguonis skirtas daugiau kaip pusei pacientų – 12.

15 COVID-19 liga sergančių pacientų yra skiepyti. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje guli 2 pacientai.  

Kėdainių rajone vakcinuota iš viso 68,3 proc. gyventojų.

Kėdainių rajone nuo COVID-19 ligos mirė 139 asmenys, sirgdami COVID-19 nuo kitų ligų iš viso mirė 308 žmonės.

Išsami informacija skelbiama Lietuvos statistikos departamento švieslentėje https://bit.ly/3CHKdgA.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video