Korona dar nesitraukia

 Korona dar nesitraukia

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kėdainių rajone sergamumas COVID-19 ir užsikrėtusiųjų skaičius šiek tiek mažėja. Ekspertai sako, kad tam įtakos turėjo mokinių atostogos, kurios sumažino kontaktų. VšĮ Kėdainių ligoninės regioniniame COVID-19 skyriuje šiuo metu gydomi 38 sunkūs ir labai sunkūs koronavirusu sergantys ligoniai iš Kauno regiono. 

Kaip informavo VšĮ Kėdainių ligoninės COVID-19 skyriaus vedėja Kristina Šlepavičienė, COVID-19 skyriuje šiandien gydomi 38 ligoniai, kurių amžius nuo 30 iki 90 metų. Iš jų 25 kėdainiečiai, kiti 13 atvežti gydytis iš Kauno, Raseinių, Jonavos ir Kaišiadorių. 

Deguonis reikalingas 31 pacientui. 

Iš visų skyriuje gydomų pacientų 10 yra paskiepyti.  Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje dirbtinai ventiliuojami 3 pacientai. 

Lapkričio 15  dienos duomenimis rajone užfiksuoti 1 376,5 nauji COVID-19 atvejai 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias 14 dienų. (Lietuvoje – 1192,1)  

Lapkričio 3 dieną buvo fiksuoti 1 602,2 atvejai Kėdainių rajone. Šiuo metu rajone serga 466 žmonės. 

Iš viso nuo COVID-19 mirė 103 rajono gyventojai.   

Kėdainių rajone pilnai vakcinuota 66,9 % gyventojų. 

Išsami informacija Lietuvos statistikos departamento švieslentėje https://bit.ly/3CHKdgA

COVID-19 skyriaus vedėja gydytoja Kristina Šlepavičienė primena, kad COVID-19 simptomai išlieka tie patys: karščiavimas, sausas kosulys, kaulų laužymas, bendras silpnumas ir galvos skausmas, uoslės bei kvapo praradimas. 

Vis dar negalima pamiršti ir biosaugos priemonių: rankų dezinfekavimo, atstumų laikymosi, kaukių dėvėjimo ir patalpų vėdinimo. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video