Konteineris sudegė dėl neatsargaus žmonių elgesio

 Konteineris sudegė dėl neatsargaus žmonių elgesio

Vos po kelių minučių nuo pagalbos pranešimo į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, plastikinis buitinių atliekų konteineris su šiukšlėmis baigė degti/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste pirmadienį sudegė plastikinis komunalinių atliekų konteineris. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriai išsiaiškino, kad  pirminiais duomenimis, konteineris buvo padegtas dėl neatsargumo – jį supleškino neužgesintus pelenus supylęs pilietis. Už neatsakingą poelgį jam teks atsakyti.

Pranešė kaimynai

Pirmadienį priešpiet Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie gaisrą Babėnuose. 

11 val. 37 min. paskambinęs žmogus pranešė, kad Kėdainiuose, Miškininkų gatvėje, dega šiukšlių konteineris. Pilietis informavo, kad aplink konteinerį auga tujos, netoliese pastatyti automobiliai.

Į įvykio vietą išsiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyrius.

Rado beveik sudegusį

Vos po kelių minučių nuo pagalbos pranešimo į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, plastikinis buitinių atliekų konteineris su šiukšlėmis baigė degti. 

Ugniagesiai užgesino konteinerio ir šiukšlių likučius. 

Lokalizavus gaisrą konstatuota, kad gaisro metu Kėdainių rajono savivaldybei priklausantis konteineris sudegė visiškai. Taip pat apdegė šalia augančios tujos, laimei, lengvieji automobiliai stovėjo kiek tolėliau, tad ugnies liežuviai jų nepasiekė – automobiliai nenukentėjo.

Dėl neatsargumo

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriai išsiaiškino, kad pirminiais duomenimis, konteineris buvo padegtas dėl neatsargumo – jį supleškino neužgesintus pelenus supylęs pilietis. 

Už neatsakingą poelgį jam teks atsakyti. 

Nuostolius skaičiuoja ir Kėdainių rajono savivaldybė, kadangi konteineris – jos turtas. 

„Norime gyventojams priminti, kad jie privalo laikytis Bendrųjų gaisrinių saugos taisyklių. 

Šių taisyklių 156 punkte sakoma, kad smilkstančias anglis, pelenus ir šlaką galima pilti ne arčiau kaip 15 metrų nuo pastatų, o laikyti nedegioje taroje – ne arčiau kaip 6 metrai nuo pastatų“, – dėstė Erika Dumčienė, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video