Konteinerį padegė išmetęs neužgesintą nuorūką

 Konteinerį padegė išmetęs neužgesintą nuorūką

Gelbėtojai į Kėdainių miesto pakraštyje esančią įvykio vietą atskubėjo per šešias minutes. Jiems atvykus buitinių atliekų konteineryje degė sukrautos įvairios šiukšlės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių mieste degė buitinių atliekų konteineris. Dabar paaiškėjo, kad dėl šio gaisro kaltas neatsargus žmogaus elgesys. Manoma, kad į konteinerį kartu su buitinėmis šiukšlėmis išpiltas ir peleninės turinys, kuriame buvo neužgesinta cigaretė.

Daugiabučio kieme

Kėdainių miesto gyventojai vakare pastebėjo iš buitinių atliekų konteinerių kylančius dūmus.

18 val. 47 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Šėtos g. 116-ojo namo kieme dega plastikinis konteineris.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius.

Spėjo išgelbėti

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gelbėtojai į Kėdainių miesto pakraštyje esančią įvykio vietą atskubėjo per šešias minutes.

Jiems atvykus buitinių atliekų konteineryje degė sukrautos įvairios šiukšlės. Perlietos vandeniu jos spėriai užgesintos.

Laimei, gyventojai sureagavo laiku, iškvietė tarnybas, kol ugnis nespėjo įsišėlti. Tad gaisro metu apdegė specialus konteinerio maišas ir sudegė šiukšlės.

Ugniagesiams teko konstatuoti, jog gaisras kilo dėl neatsargaus gyventojų elgesio – greičiausiai buvo išmesta neužgesinta nuorūka.

Aut. past.

Neatsargus elgesys

Ugniagesiams teko konstatuoti, jog gaisras kilo dėl neatsargaus gyventojų elgesio. Šėtos gatvės kieme, kuriame kilo gaisras, stovi daugiabutis namas.

Individualių namų gyventojai čia šiukšlių nemeta. Tad versija, jog kažkas galėjo išpilti iš krosnies ištrauktus neužgesintus pelenus buvo atmesta.

Įvykio vietoje susirinkę gyventojai sakė, kad per praėjusią valandą čia keli žmonės išmetė šiukšlių maišelius. Tad manoma, kad viename iš tų maišelių ir buvo neužgesinta nuorūka, dėl kurios  užsidegė konteineryje buvusios šiukšlės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video