Konfliktas dėl šuns: prašo liudininkų pagalbos

 Konfliktas dėl šuns: prašo liudininkų pagalbos

Viskas įvykio šioje vietoje šių metų balandžio 13 dieną, tarp 14 ir 15 valandos, netoli Kėdainių pašto pastato./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šių metų pavasarį Kėdainių mieste įvykęs konfliktas taikiai neišsisprendžia. Panašu, kad galutinį tašką teks dėti teismui. Viena konfliktuojanti pusė kreipėsi į „Rinkos aikštę“, norėdama paviešinti įvykį bei paprašyti visų ką nors mačiusių pagalbos, kadangi mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros nieko neužfiksavo.

Papasakojo versiją

Su „Rinkos aikšte“ susisiekęs kėdainietis pasakojo, kad viskas įvykio šių metų balandžio 13 dieną, tarp 14 ir 15 valandos netoli Kėdainių pašto pastato jam važiuojant nuosavu automobiliu „Volkswagen Sharan“.

„Važiavau automobiliu netoli pašto, norėjau sukti „Maximos“ link pro gaisrinę, kai į kelią išbėgo šuo. Aš sustojau.

Su šuns šeimininku ėmėme konfliktuoti, nes aš jam paaiškinau, kad taip negalima vedžioti šuns, kad būtina jį prižiūrėti, neleisti į kelią. Be to, šuo buvo be antsnukio.

Prasidėjo žodinis konfliktas, kuris peraugo į veiksmus“, – pasakojo vyriškis.

Kaltino vienas kitą

Vyrų konfliktas apsižodžiavimu nesibaigė, jie ne juokais įpyko vienas ant kito. Vienas kaltino kitą šuns nepriežiūra ir nemokėjimu vairuoti.

„Jis puolė ant mano mašinos. Su šuniu. Jo draugas tik stovėjo ir nieko nedarė. Labai keistas vyro elgesys buvo, atrodo, kad nesuprato ką daro.  

Dar šaukiau, kad šis nuramintų savo draugą, bet jis tik dar labiau niršo. Aš vienas buvau, į muštynes veltis nenorėjau, tad nuvažiavau“, – dėstė žmogus.

Vyrų konfliktas apsižodžiavimu nesibaigė, jie ne juokais įpyko vienas ant kito. Vienas kaltino kitą šuns nepriežiūra ir nemokėjimu vairuoti.

Aut. past.

Apkaltino pervažiavus

Tačiau vyrų keliai čia neišsiskyrė – pasirodo, šuns šeimininkas kreipėsi į policiją ir nurodė, kad jam automobiliu buvo pervažiuota ir sužalota koja.

Įvykį narplioti ėmėsi policijos pareigūnai. Vienas vyrų teigia kojos nepervažiavęs, kitas – sako priešingai. Todėl vienas iš jų, kuris vairavo automobilį, prašo visuomenės pagalbos.

Jei matėte ar ką nors žinote apie šį konfliktą, praneškite jam telefonu 8 640 40 222. Vyriškis teigia, kad liudininkų pagalba būtų labai reikšminga.

1 Komentaras

  • Jau uzkniso su tais sunim. Vedzioja bet kaip tai po masina sunys palenda tai dviratinninkus puola! Bausti suns seimininka!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video