Kolegų gimtadieniai įmonėje: 5 idėjos, kaip pasveikinti

 Kolegų gimtadieniai įmonėje: 5 idėjos, kaip pasveikinti

Kolegų gimtadieniai – puiki proga parodyti išskirtinį dėmesį ir pagarbą. Sveikindami kolegas su gimimo diena ir kitomis svarbiomis progomis, parodome, kad jie yra svarbi komandos dalis. Tad jeigu trūksta idėjų, kaip pasveikinti ir ką padovanoti, šiame straipsnyje pasidalinsime 5 originaliomis idėjomis.

1. Vaizdo įrašo sveikinimas

Kolega dirba kitame mieste, nuotoliu ar atostogauja? Linksmas vaizdo įrašo sveikinimas gali maloniai nustebinti. Vaizdo įraše galima nusifilmuoti kiekvienam individualiai arba iš karto su visa komanda. Jame galima papasakoti smagias istorijas, prisiminti pažinties pradžią ar pasidžiaugti pasiekimais.

2. Dovanos į namus

Tiksliai žinant, kur gimtadienio dieną yra kolega, galima nustebinti pristatant sveikinimą tiesiai į namus ar kitą lokaciją. Tam pakanka nupirkti mėgstamą desertą, gėrimą, balionų ar gėlių ir pasinaudoti kurjerių paslaugomis. Visiškai netikėtas kurjerio atvykimas tikrai nustebins ir išliks atmintyje ilgam.

3. Staigmena darbo vietoje

Gimtadienio kaltininką galima maloniai nustebinti ir darbo vietoje. Tai gali būti specialiai papuoštas stalas, pavyzdžiui, apklijuotas lipniais lapeliais su palinkėjimais ar papuoštas balionais, o pagrindinė dovana paslėpta stalčiuje. Toks siurprizas maloniai nustebins ir leis suprasti, kad kolega yra tikrai vertinamas.

4. Šventinė pramoga

Per gimtadienio dienos pietus kartu su visa komanda galima sugalvoti šventinę pramogą. Tai gali būti apsilankymas pabėgimo kambaryje, susibūrimas prie stalo žaidimų ir pan. Be to, dirbant nuotoliniu būdu, galima susiburti ir virtualiose erdvėse.

5. Praktiškos dovanos

Atsižvelgiant į įmonės vertybes, jubiliatui galima įteikti praktiškų aksesuarų su įmonės spauda. Tai gali būti gertuvės, kuprinės, užrašinės, rašikliai, kepuraitės, marškinėliai ar džemperiai. Svarbiausia pasirinkti naudingus ir kokybiškus gaminius.

Daugelį paminėtos įmonės atributikos detalių galite apžiūrėti ir įsigyti internetu, vienas populiariausių pasirinkimų šiai dienai neabejotinai yra kokybiški džemperiai: https://www.logobalt.lt/produkto-kategorija/apranga/dzemperiai/.

Tai vos 5 idėjos, kaip galima maloniai nustebinti kolegas gimtadienio proga. Rinkdami dovaną ir galvodami, kaip ją įteikti, atsižvelkite į kolegos ar kolegės charakterį bei pomėgius. Dovanos, kurios parodo, kad pastebite ir skiriate dėmesio bei laiko, – įsimintiniausios.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video