Kokie parametrai svarbūs renkantis elektrinę viryklę?

 Kokie parametrai svarbūs renkantis elektrinę viryklę?

Įsigyjant tokį virtuvės prietaisą, svarbūs šie veiksniai: funkcionalumo lygis ir energijos vartojimo efektyvumas. Juk elektrinė viryklė namuose yra vienas iš pagrindinių elektros energijos vartotojų.

Pagal kokius parametrus reikia rinktis elektrinę viryklę?

– Dydis. Parametras parenkamas atsižvelgiant į laisvą erdvę virtuvėje. Klasikiniai grindų modeliai tradiciškai gaminami 85 cm aukščio, o tai paaiškinama labai paprastai – krosnelė turi būti viename lygyje su stalviršiu. Kalbant apie plotį ir gylį, labiausiai paplitęs variantas yra 50 x 60 cm, 50 x 50 modeliai gaminami mažoms virtuvėms, dideliems 60 x 60 cm. Paprastai kuo didesnė viryklė, tuo funkcionalesnė ir patogiau ją naudoti.

– Naudojamas saugumas. Elektrinė viryklė negali sprogti kaip dujos.

– Paviršius. Svarbesnis parametras renkantis plokštę yra elektrinės viryklės darbinio paviršiaus pagaminimo medžiaga. Nuo to labai priklauso įrangos ilgaamžiškumas ir patikimumas. Elektrinė viryklė susideda iš kaitlentės ir orkaitės. Viryklėje sumontuotos ketaus plokštės, stiklo keramikos arba indukcinės plokštės.

– Ketaus plokštės: šio tipo plokštės šildomos naudojant pasipriešinimo sistemą. Deja, šios plokštės įkaista ir atvėsta lėtai.

– Stiklo keramikos kaitlentės: keraminiai degikliai visiškai skiriasi nuo plokščių su ketaus degikliais. Jie turi visiškai lygų paviršių. Darbo zonos šildymas vyksta specialiomis spiralėmis. Tokie degikliai greitai įkaista ir greitai atvėsta.

– Indukcinės kaitlentės: tai efektyviausios ir praktiškiausios. Pavyzdžiui, jos turi pranašumą, nes leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą. Tačiau jos yra brangesnės ir veikia tik su indais, turinčius tam tikrus plieno dugnus.

Skirtingi modeliai aprūpinti tokiomis papildomomis funkcijomis:

– informacija rodoma, kur rodoma temperatūra, laikas ir gaminimo režimas. Paprastesniuose modeliuose tik kepimo laikas;

– atmintis – galite nurodyti programą su savo parametrais;

– orkaitės apšvietimas;

– laikmatis su automatiniu arba mechaniniu atjungimu.

Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas korpusas: jis turi būti storas, tai neleis gaminiui deformuotis. Plieninės plokštės su matiniu arba poliruotu paviršiumi gali būti nudažytos tokiomis spalvomis: balta, juoda, ruda.

Iš anksto nustatytas meniu

Naudotojų patogumui kai kuriose elektrinėse kaitlentėse yra iš anksto nustatytas meniu. Priklausomai nuo ruošiamo patiekalo, iš anksto nustatytas meniu reguliuoja prietaiso temperatūrą.

Taigi, nesvarbu, ar verdate pieną, gaminate ryžius, kepsnius ar kepate daržoves, elektrinė kaitlentė atitinkamai reguliuoja temperatūrą, kad vienu prisilietimu išgautumėte tobulai paruoštus patiekalus.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video