Kokias dantų problemas sprendžia estetinio plombavimo procedūra?

 Kokias dantų problemas sprendžia estetinio plombavimo procedūra?

Estetinis dantų plombavimas – nesudėtinga odontologinė procedūra, naudinga daugeliui pacientų. Estetinis plombavimas suteikia galimybę pataisyti sugedusius dantis bei nepriekaištingai atkurti jo funkcines bei estetines savybes. Dažniausiai tokios procedūros metu naudojami specialūs užpildai, kitaip vadinamos plombos, kurios padeda susigrąžinti taisyklingas danties formas bei natūralią danties struktūrą. Be to, būtina paminėti, kad tokio tipo procedūra atliekama labai greitai, todėl vieno vizito metu pacientas gali restauruoti ne vieną, o net kelis, su pažeidimais susiduriančius dantis. Nors estetinis plombavimas yra bene populiariausia odontologinė procedūra, tačiau ne visi žmonės supranta, kokias dantų problemas galima išspręsti ją atliekant. Trumpai aptarkime, kokia yra estetinio plombavimo nauda, ir, kokiems dantų pažeidimams šis gydymo metodas yra tikslingas?

Dantų plombavimas – procedūra, pritaikyta ne tik dantų ėduonies atvejams

Daugelis pacientų yra susidarę klaidingą nuomonę, jog estetinis plombavimas gali išspręsti tik dantų ėduonies problemas. Žinoma, plombinė medžiaga dažniausiai dedama ėduonies pažeistoje danties dalyje, tačiau neretai jos pasitarnauja ir kitiems tikslams. Su šiais užpildais taip pat galima išspręsti nuskilusių arba nudilusių dantų problemą. Taip pat jų pagalba galima pašalinti didelius tarpus tarp dantų. Plombinė medžiaga efektyviai atkuria taisyklingas danties formas, o tai neabejotinai pasitarnauja ir gražesnės, estetiškesnės šypsenos labui.

Papildoma atrama greta esantiems dantims

Estetinio plombavimo metu naudojama plombinė medžiaga gali sustiprinti tiek restauruojamo danties, tiek greta jo esančių dantų struktūrą. Tokios procedūros metu naudojami užpildai greta esantiems dantims suteikia stabilią atramą. Stabilią atramą turintys dantys lėčiau dėvisi ir rečiau susiduria su įvairaus pobūdžio pažeidimais. Beje, būtina paminėti, kad šiuolaikinės plombos pasižymi ir itin ilga tarnavimo trukme, todėl dantims suteikiama ilgalaikė atrama.

Prevencinė priemonė nuo rimtesnių burnos ertmės ligų

Estetinis dantų plombavimas yra standartinė odontologinė procedūra, kuri nereikalauja didelių investicijų. Ignoruojant dantų plombavimo poreikį, pažeidimai, su kuriais susiduria sugedęs dantis, tikrai niekur nedingsta, o tik didėja. Estetinio dantų plombavimo metu odontologas kruopščiai išvalo visą danties ertmę ir tokiu būdu pašalina dantų ėduonį sukeliančias bakterijas. Taigi, estetinis dantų plombavimas tikrai yra puiki prevencinė priemonė nuo rimtesnių, sudėtingo ir brangaus gydymo reikalaujančių burnos ertmės ligų.

Pagalbinė priemonė prieš kitas odontologines procedūras

Susiduriant su rimtesniais dantų pažeidimais, kurie reikalauja sudėtingesnio odontologinio gydymo, sugedusio danties ertmėje neretai dedama laikina plomba. Laikinos plombinės medžiagos neretai dedamos prieš dantų šaknų kanalų gydymą. Tokio pobūdžio odontologinė procedūra dažniausiai reikalauja kelių vizitų pas odontologą. Vizitai planuojami taip, kad pažeista dantų ir dantenų sritis spėtų sugyti. Dėl šios priežasties odontologai neretai atlieka laikiną plombavimą, tam, kad būtų užkirstas kelias infekcijų atsiradimui, su kuriomis gali susidurti atverta, gydomo danties sritis.

Estetinis dantų plombavimas pasitarnauja tiek estetiniams, tiek gydomiesiems tikslams. Šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįstos plombinės medžiagos padeda sukurti nepriekaištingą estetinį rezultatą. Plombinės medžiagos tiek savo spalva, tiek tekstūra visiškai prilygsta natūraliems dantims, todėl jos puikiai pasiteisina atvejais, kai reikia atkurti taisyklingas nusidėvėjusių ar po patirtų traumų nuskilusių dantų formas. Taip pat estetinis dantų plombavimas padeda atkurti pirminį, pažeistų dantų funkcionalumą, todėl po atlikto dantų plombavimo pacientas susigrąžina puikias kramtymo funkcijas bei teisingą sąkandžio aukštį. Romanovo klinikoje itin profesionaliai atliekamas estetinis dantų plombavimas Kaune, kaina nuo 99 Eur. Taigi, jeigu nenorite susidurti su didelėmis finansinėmis išlaidomis, tačiau norite mėgautis sveikų dantų ir gražios šypsenos privilegijomis, nedelskite ir pasinaudokite tokiu patraukliu pasiūlymu!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video