Kokią tvorą pasirinkti kaimo turizmo sodybai?

 Kokią tvorą pasirinkti kaimo turizmo sodybai?

Tvora yra kiekvieno namo puošmena, todėl jos pasirinkimas kai kuriems žmonėms nemenkas apsisprendimas. Kokį modelį pasirinkti, kad tvora užtikrintų saugumą, derėtų prie sodybos ir per daug nekainuotų? Siūlome – rinkitės skydinę tvorą.

Segmentinė tvora, su pamatu, yra labai populiarus sprendimas kaimo turizmo sodyboms. Jos pasižymi tvirtumu, atsparumu korozijai, o kartu lengvai surenkamos. Jos puikiai tinka aptverti tiek šoninę sklypo liniją, tiek priekį, Segmentinė tvora  turi daug privalumų, kuriuos jums ir pateiksime.

  • Patvarumas

Ar segmentinės tvoros yra patvarios? – tai klausimas, kurį dažnai užduoda žmonės, svarstantys galimybę įsigyti šios rūšies tvorą. Atsakymas – taip, ir tai neabejotinai yra šios tvoros privalumas. Vis dėlto labai patvarūs yra tik iš tvirtos, standžios plieninės vielos pagaminti modeliai. Būtent šis parametras lemia tvoros atsparumą mechaniniams pažeidimams, t. y. deformacijai ar lūžiui.

  • Antikorozinė apsauga

Cinkuotos vielos suvirintų segmentinių tvorų privalumas yra atsparumas korozijai. Tai reiškia, kad gaminys ilgai išlaiko savo savybes, nepaisant kintančių oro sąlygų: lietaus, sniego ar saulės. Konstrukcija turėtų išlikti geros būklės ir daugelį metų nekeisti savo išvaizdos.

  • Išvaizda

Metalinės tvoros plokštės išsiskiria savo išvaizda – jos yra lengvos. Kartais tai yra trūkumas, kartais – privalumas. Be to, šio tipo ažūrinės tvoros neužstoja viso sklypo vaizdo, kas kai kuriems gali būti didelis privalumas. Tačiau neabejotinas privalumas yra tai, kad segmentinės tvoros puikiai dera ir prie modernios, ir prie klasikinės architektūros.

  • Kaina

Tvoros segmentai kaina pritraukia daug vartotojų. Rinkdamiesi segmentinę tvorą, turite atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios ji pagaminta. Svarbiausia yra plieno kokybė ir storis, kurie turi tiesioginės įtakos visos tvoros kainai. Didesnis strypo skersmuo = didesnė kaina.

Segmentinė tvora gali būti naudojama tradiciniu variantu arba papildyta, pavyzdžiui, pamatais ar gabionų elementais, dėl kurių ji įgaus visiškai kitokią išvaizdą. Be to, segmentinė tvora gali būti apsodinta augalais, daugiausia vijokliniais augalais arba aukštomis tujomis. Taip pigiai išgausite įdomų vizualinį efektą ir atsiskirsite nuo praeivių akių. Paprastą tvorą galima paversti neįprasta ir įdomia nuosavybės apsauga. Metalinės tvoros plokštės gali būti įvairių spalvų – klasikinės pilkos, žalios ar rudos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video