Kokią lempą pirkti geliniam lakavimui?

 Kokią lempą pirkti geliniam lakavimui?

Jeigu mėgstate užsiimti geliniu lakavimu, tai tikriausiai žinote, jog lempa – vienas svarbiausių įrankių šio darbo ar hobio vietoje. Laką/gelį būtina sukietinti, o tai geriausiai daro būtent specialios LED arba UV lempos. Nors galima rinktis iš daugybės skirtingų modelių savo poreikiams, reikia būti atidiems ir žinoti, pagal kokius kriterijus nustatyti geriausią pasirinkimą. Šiame straipsnyje mes padėsime kiekvienai pirkėjai žinoti, kuri gelinio lakavimo lempa bus geriausia.

Pirmasis kriterijus – gelis, su kuriuo dirbate

Kiekvienas gelis yra skirtingas. Jo sudėtyje yra tam tikros medžiagos, kurios reaguoja į UV ir gali reaguoti ir į LED lempas. Ultravioletinius spindulius skleidžiančios lempos yra laikomos universalesnėmis, kadangi jos kietina visų rūšių gelius.

Turėkite omenyje, su kokiomis priemonėmis dirbate ir kokiomis naudojatės, kad galėtumėte išsirinkti geriausią sprendimą. LED lempos paprastai yra laikomos ilgaamžiškesnėmis, tačiau abu variantai tarnauja tikrai ilgai.

Kietinimo/sustingimo sparta

Greitis ir laikas, per kurį lempa sukietins gelį – taip pat labai svarbus kriterijus. Juk niekas nenori pirkti tokios lempos, su kuria reikės labai ilgai vargti, kol gausite norimą rezultatą, tiesa? Dėl šios priežasties būtina atkreipti dėmesį į specifikacijoje nurodomus parametrus ir kietinimo greitį.

Bendros tendencijos rodo, kad UV lempos stingdo kiek lėčiau už LED, tačiau pastarosios nekietina visų tipų gelių. UV lempos lėčiau stingdo gelį, nes veikia skleisdamos platesnio diapazono bangas.

Kai renkatės, būtinai atkreipkite dėmesį į greitį, kadangi jis yra itin svarbus ne tik jums pačioms, bet ir tuo atveju, jeigu teikiate tokias paslaugas. Negaišite laiko veltui ir galėsite tiek save, tiek klientus džiuginti geriausiais rezultatais per trumpiausią laiką.

Ergonomiškumas ir patogumas

Jeigu esate namuose, dydis gali būti ir svarbus faktorius, ir nelabai aktuali detalė. Dažniausiai nepavyks įsigyti labai geros (t.y. galingos, sparčiai stingdančios ir visus poreikius atitinkančios) ir ergonomiškos lempos už patrauklią kainą. Visas geriausias savybes suderinantys modeliai kainuoja daugiau, tad jums reikia susidėlioti prioritetus ir įvertinti, kaip svarbu yra ergonomiškumas ir patogumas.

Pirmas dalykas – darbo specifika. Jeigu vienu metu galite kietinti tik vienos rankos ar pėdos nagus, tai nėra itin patogu. Jeigu dirbate ne tik sau, verta rinktis didesnę lempą, kuri padėtų greičiau aptarnauti klientus, nors tokių modelių rasti labai sunku.

Net ir dauguma profesionalių manikiūro ir pedikiūro specialisčių nevargsta ieškodamos tokių lempų ir dirba tokiu metodu, kad kol vienos rankos/kojos nagų lakas stingsta, dirbama su kita ranka/koja.

Visuomet geriausias pasirinkimas bus kompaktiškesnio dydžio lempa, kurią galite persinešti ten, kur reikia.

Kaina

Be abejonės – koks patarimas pirkėjui, jeigu neužsiminsime apie kainą? Kiekvienas žmogus tikriausiai turi skirtingo dydžio biudžetą ir tikslą, kiek ryšis išleisti už gelinio lakavimo lempą. Bendromis tendencijomis galima teigti, kad LED lempos yra brangesnės už UV alternatyvas, tačiau, kaip žinome, tikriausiai turės ir daugiau pliusų.

Jeigu bet kokiu atveju svarbiausia rinktis patį pigiausią variantą – ieškokite UV lempos. Jeigu norite ilgaamžiškumo ir saugumo, rinkitės LED lempą. Tam tikri modeliai, nors ir kainuoja brangiau, turi UV LED funkciją, tad galite su jais pasiekti bet kokį rezultatą ir dirbti sau patogiausiu būdu.

Galia

Dar vienas svarbus kriterijus bet kuriai gelinio lakavimo lempos internetu pirkėjai yra lemputės galia. Ji yra tiesiogiai susijusi su darbo ir kietėjimo laiku. Natūralu, kad kuo galingesnė lemputė, tuo greičiau sustings gelis. Tačiau iš kitos pusės, aukštesnės galios lemputės ne tik vartos daugiau energijos (kas, laikui bėgant, jeigu dirbate iš namų, gali susidėti), bet ir tarnaus trumpiau.

UV lempų pirkėjams rekomenduojame rinktis bent 20W galios modelius. Jeigu dairotės į LED gelinio lakavimo lempas, ~12-15W yra pakankama galia, leisianti kokybiškai atlikti darbą. 

Ieškote gelinio lakavimo lempos? Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkamiausią: https://imuperku.lt/grozis-sveikata/manikiuro-pedikiuro-prietaisai/uv-led-lempos/ 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video