Kokią įtaką oro kondicionieriai daro gyvenimo kokybei?

 Kokią įtaką oro kondicionieriai daro gyvenimo kokybei?

Aukšta temperatūra gali būti tokia pat varginanti, kaip ir kiti atmosferos reiškiniai, dažniausiai susiję su blogu oru (krituliai, stiprus vėjas ar šaltis). Diskomfortas dar labiau padidėja, kai tenka atlikti kasdienes pareigas per karščius. Darbas, fizinis aktyvumas ar net judėjimas karštyje gali varginti ne tik vyresnio amžiaus žmones, kovojančius su aukštu kraujospūdžiu, širdies ligomis ar turinčius antsvorio. Kondicionieriai gelbsti šioje nelygioje kovoje su karščiu ir vis dažniau tampa biurų, visuomeninių pastatų ir net privačių butų standartu. Temperatūros sumažinimas atkuria mūsų komfortą ir darbo efektyvumą.

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai ne tik vėsina

Oro kondicionieriai pakeitė mūsų patalpų temperatūros reguliavimo būdą. Dabar galime tiksliai reguliuoti oro temperatūrą atskirose patalpose ir net karštomis vasaros dienomis palaikyti tokį lygį, kuris labiausiai atitinka kasdienės veiklos poreikius. Taip išvengiame perkaitusiuose pastatuose būdingo mieguistumo ir nuovargio jausmo.

Tačiau oro kondicionavimas – tai ne tik oro vėsinimas viduje. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai taip pat užtikrina oro kokybę filtruodami teršalus, žiedadulkes ir alergenus. Jie taip pat palaiko tinkamą oro drėgmę, kuri yra labai svarbi mūsų komfortui ir sveikatai.

Nors daugelis žmonių mano, kad oro kondicionavimas neigiamai veikia sveikatą, t. y. sausina odą, akis ir gerklę, gali būti infekcijų ir blogos nuotaikos šaltinis – tai ne tiesa. Jei įrenginys yra iš patikrinto gamintojo, yra tinkamai sumontuotas, tinkamai naudojamas ir prižiūrimas, nerimauti nėra pagrindo. Be to, šiuolaikiniai kondicionieriai, palyginti su senesniais modeliais, daug mažiau prisideda prie ozono skylės išsiplėtimo.

Pasirinkite modernų kondicionierių iš patikrinto gamintojo ir patikėkite jo montavimą patyrusiam specialistui.

  • Oro kondicionierių nustatykite taip, kad skirtumas tarp vidaus ir lauko temperatūrų neviršytų 6 laipsnių Celsijaus. Venkite staigių temperatūros pokyčių – nuo ​​karščio iki labai šalto vidaus.
  • Venkite vėdinimo oro nukreipti tiesiai į save. Stenkitės išlaikyti maždaug 0,2 m/s ventiliatoriaus greitį.
  • Kol veikia kondicionierius, apribokite lauko oro patekimą – uždarykite langus ir duris. Reguliariai vėdinkite patalpas, tačiau įsitikinkite, kad oro kondicionierius yra išjungtas

Nepamirškite reguliariai tikrinti, pakeisti filtrų ir prižiūrėti oro kondicionierių.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video