Kodėl turėtumėte naudoti Rozmarinų aliejų plaukams?

 Kodėl turėtumėte naudoti Rozmarinų aliejų plaukams?

Rozmarinas – augalas, kuris daugeliui asocijuojasi su maisto gamyba ir virtuve. Juk tai – nuostabus prieskonis. Tačiau šis augalas dėl savo savybių yra labai vertinamas kosmetikos pramonėje. KlipShop parduotuvės specialistai atskleidžia, kodėl verta naudoti Rozmarinų aliejų plaukams.

Rozmarinų aliejaus aromatas

Tie, kas mėgsta suktis virtuvėje, gerai žino, kad rozmarinas – labai kvapnus ir aromatingas augalas. Iš jo lapų išgaunamas parfumuotas eterinis aliejus. Jo aromatas yra labai stiprus, ilgai išsilaikantis ir malonus uosti. Tai tarsi eukalipto, pušų, kamparo ir smilkalų derinys. Tai suteikia plaukų aliejui malonaus, natūralaus aromato. Be viso to gaivus kvapas tonizuoja ir net suteikia energijos. Visą dieną kvepiantys plaukai – tikrai pakelia nuotaiką.

Skatina plaukų augimą

Moksliniai tyrimai parodė, kad rozmarinų aliejus yra tikras išsigelbėjimas slenkančių ir silpnų plaukų savininkams. Dėl natūralių antioksidantų rekomenduojama rozmarinų aliejų naudoti norint greičiau atauginti išslinkusius plaukus. Dėl savo unikalios sudėties šis aliejus veikia galvos odą ir skatina kraujotaką. Dėl geresnės kraujotakos padidėja deguonies kiekis, kuris reikalingas plaukų augimui. Dėl to plaukai greičiau regeneruojasi, gauna daugiau naudingųjų medžiagų ir atauga stipresni.

Gerina galvos odos būklę

Mokslininkai atskleidė ir dar vieną itin vertingą rozmarinų aliejaus savybę – jis veikia antimikrobiškai ir stabdo jų dauginimąsi. Todėl šis aliejus bus naudingas visiems, kurių galvos oda linkusi į spuogelius, žaizdeles ir panašiai. Reguliariai naudojant kosmetikos priemones su rozmarinų aliejumi, bus greičiau pagerinamas odos atsinaujinimas, nebekamuos pūlinukai bei panašios problemos.

Pamaitina plaukus

Rozmarinų aliejumi praturtintos plaukų kaukės padės puoselėti blizgančius ir daugiau apimties turinčius plaukus. Šis aliejus ne tik veikia galvos kraujotaką, bet ir pamaitiną patį plauko žvynelį, padeda atstatyti drėgmės balansą. Reguliariai atgaivinant plaukus kauke, praturtinta rozmarinų aliejumi, bus pastebimas plaukų augimas, pagerės jų iššukavimas, mažės lūžinėjimas, nes plaukai gaus daugiau naudingųjų medžiagų.

Nebijoti naujovių

Kvapnusis rozmarinų aliejus dar tik išgyvena savo atgimimą ir vis labiau populiarėja grožio industrijoje. Vis daugiau profesionalių kosmetikos gamintojų renkasi būtent šį aliejų, kaip vieną pagrindinių savo kosmetikos gaminių ingredientų. Todėl norintys puoselėti savo plaukus, gali išbandyti priemones su šiuo gamtos turtu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video