Kodėl juvelyriniai dirbiniai visada yra tinkama dovana?

 Kodėl juvelyriniai dirbiniai visada yra tinkama dovana?

Piqsels.com nuotr.

Ko gero, visi žinome frazę „Deimantai – geriausi merginų draugai.“. Nors šį pasisakymą išpopuliarino Holivudo ikona M.Monroe, tačiau dar iki šios frazės populiarėjimo buvo plačiai žinoma, kad juvelyriniai dirbiniai ar papuošalai yra puiki dovana artimam žmogui. Papuošalas – tai aksesuaras, kurį galima nešioti ir kasdien, ir progomis. Skirtingų tipų juvelyriniai dirbiniai simbolizuoja skirtingas emocijas ir vien dėl to tinka, kaip taiklios dovanos. Tačiau kokie dar privalumai atsiskleidžia, jeigu pasirenkate dovanoti papuošalus bei juvelyriką?

Su tokia dovana lengva išsiskirti

Jeigu artimam žmogui dovanojate papuošalą arba juvelyriką, labai tikėtina, kad išsiskirsite iš minios. Net ir per gimtadienius, kada jubiliatė(-as) gauna kalną dovanų, juvelyrikos dirbiniai neliks nepastebėti. Tai labiau lemia ne jų kaina, o simbolinė bei emocinė reikšmė. Kadangi papuošalą galima dėvėti/nešioti, tai reiškia, kad džiugios dovanos emocijos lydės kiekvieną kartą, kai tik žmogus jį užsidės.

Tai gali būti svarbios progos įprasminimas

Sužadėtuvių, vestuvių ar svarbių metinių proga antrai pusei galima padovanoti juvelyrikos dirbinį. Tradicinis būdas pasipiršti – su žiedu, tuokiantis – apsimainyti žiedais. Juvelyrika dėl savo materialios ir emocinės vertės puikiai tinka progų bei emocijų įprasminimui, kadangi sužadėtuvių ir/ar vestuvių žiedai visada būna ant rankų, arti mūsų, puikiai matomi.

Kai norite, kad svarbi šventė ar svarbus momentas būtų nepamirštamas, verta rinktis juvelyriką, kaip dovaną.

Gausus juvelyrikos pasirinkimas užtikrina tik geriausias emocijas

Tokios elektroninės parduotuvės kaip auksomeistrai.lt turi labai gausų juvelyrinių dirbinių asortimentą kiekvienai progai ir kiekvienam skoniui. Kadangi juvelyrinius dirbinius nešiojame kaip aksesuarus, jų pasirinkimas dažnai atspindi mūsų pačių įvaizdžio detales. Klasikinių dizainų drabužius ir avalynę nešiojantys žmonės dažniausiai rinksis ir klasikinio tipo juvelyrinius dirbinius. Na, o štai naujausias tendencijas sekantys žmonės dažniau rinksis modernių, gal kiek mažiau tradicinių formų ir dizainų produkciją savo stiliui išbaigti.

Laikui bėgant drabužiai dėvisi ir nušiursta, avalynė nusitrina, plyšta, kepures ar pirštines pametame bei paliekame, tačiau juvelyrika tarnauja dešimtmečius ir ilgai išlieka tokia pat graži bei brangi. Tai – dovana visam gyvenimui…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video