Kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva susidūrė du automobiliai

 Kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva susidūrė du automobiliai

Smūgio būta gana stipraus – BMW lūžo galinis ratas./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio rytą eismo įvykis įvyko Kėdainių rajone, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva. Čia susidūrė du automobiliai, po susidūrimo vienas automobilis nuvažiavo nuo kelio. Vienas žmogus išvežtas į ligoninę. Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Nelaimė posūkyje

Eismo įvykis įvyko apie aštuntą valandą ryto Pelėdnagių seniūnijoje, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties posūkiu į Cukraus gatvę. Čia vyro vairuojamas „Seat“ markės automobilis susidūrė su BMW automobiliu.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet nuo Jonavos pusės pagrindiniu keliu važiavusiam automobiliui „Seat“ kelią pastojo į kairėje pusėje esančią Cukraus gatvę sukęs automobilis BMW ir jie susidūrė.

Nuvažiavo nuo kelio

Smūgio būta gana stipraus: BMW lūžo galinis ratas, o „Seat“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir, nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio.

„Seat“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir, nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Laimei, tuo metu nei viena, nei kita eismo juosta daugiau automobilių nevažiavo.  Netrukus apie nelaimę buvo informuotos visos specialiosios tarnybos.

Eismo įvykis įvyko apie aštuntą valandą ryto Pelėdnagių seniūnijoje, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties posūkiu į Cukraus gatvę. Čia vyro vairuojamas „Seat“ markės automobilis susidūrė su kito vyro vairuojamu BMW automobiliu.

Aut. past.

Išvežė į ligoninę

Abu vairuotojai buvo sąmoningi, patys išlipo iš vairuotų automobilių.

Pirmieji į nelaimės vietą atskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai. Jie apžiūrėjo nukentėjusiuosius.

Į gydymo įstaigą buvo nuvežtas BMW vairuotojas, kuris skundėsi įvairiais kūno skausmais. Kitam vairuotojai rimtesnės pagalbos neprireikė. 

Abu blaivūs

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad abu vairuotojai buvo blaivūs. Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Smūgio būta gana stipraus – BMW lūžo galinis ratas./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Po avarijos ant kelio buvo išsilieję tepalo, iš lengvojo automobilio akumuliatoriaus 3 m² plote buvo išsilieję rūgšties, tad į nelaimės vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. 

Jie atjungė transporto priemonės akumuliatorių, nuplovė kelio dangą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video