Kelius tvarko už daugiau nei 3 mln.

 Kelius tvarko už daugiau nei 3 mln.

Kelių ir gatvių rekonstrukcijoms ir atnaujinimui, išdaužų remontui, žvyrkelių žvyravimui, pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimui, priežiūrai ir kitoms inžinerinėms paslaugoms šiemet skirtos išties nemenkos lėšos./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus Kuprijanovas

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis praėjusį mėnesį ne kartą vyko į rajono kaimus, kur buvo vykdomas kelių ir gatvių atnaujinimas, rekonstrukcijos, kur buvo liejamas ištisinis asfaltas ar užtaisomos asfalto išdaužos. Vicemeras vykdomus darbus aptarė su kaimiškųjų seniūnijų seniūnais.

Skirta daug

P. Aukštikalnis, apžvelgdamas situaciją akcentavo, kad mūsų krašto keliai nėra pamiršti, tačiau gyventojų norai ir lūkesčiai yra dar didesni, todėl turi būti įsiklausoma ir į jų nuomonę.
„Kelių ir gatvių rekonstrukcijoms ir atnaujinimui, išdaužų remontui, žvyrkelių žvyravimui, pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimui, priežiūrai ir kitoms inžinerinėms paslaugoms šiemet skirtos išties nemenkos lėšos.

P. Aukštikalnis, apžvelgdamas situaciją, akcentavo, kad mūsų krašto keliai tikrai nėra pamiršti, tačiau gyventojų norai ir lūkesčiai yra dar didesni, todėl turi būti įsiklausoma ir į jų nuomonę.

Aut. past.

Dotnuvos seniūnijai kirta 224,000 Eur, Gudžiūnų – 146,200 Eur, Josvainių – 185,600 Eur, Kėdainių miesto – 962,000 Eur, Krakių – 189,800 Eur, Pelėdnagių – 223,100 Eur, Pernaravos – 89,700 Eur, Surviliškio – 120,500 Eur, Šėtos – 114,300 Eur, Truskavos – 80,000 Eur, Vilainių – 200,800 Eur.

Iš viso mūsų krašto kelių infrastruktūrai iš Kėdainių rajono savivaldybės 2022 metų Kelių priežiūros ir plėtros programos skirta daugiau nei 3 mln. Eur“, – informavo P. Aukštikalnis.

Susitiko su seniūnais

Vicemeras vykdomus darbus aptarė su kaimiškųjų seniūnijų seniūnais.

Susitikęs su Pelėdnagių seniūnu Edvinu Pagirsku vicemeras apžiūrėjo atnaujinamą šio
kaimo Kėdainių gatvę.

„Pelėdnagių kaimo Kėdainių gatvės asfaltbetonio dangos atnaujinimui skirta 32,100 Eur.
Iš viso gatvėje bus atnaujinta 1500 m2 asfaltbetonio dangos.

Visus darbus vykdo rangovas „Ukmergės keliai“.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Darbai vykdomi laiku ir tvarkingai. Gatvių atnaujinimo ar rekonstrukcijos darbai taip pat vyko ir Labūnavos, Sičionių bei Paobelio kaimuose“, – informavo vietos seniūnas.

2 Komentarai

  • Gerai,kad tvarkoma tik nesuprantam kodel pamirstas Vaidotoniu kelias Surviliskio seniunijoje. Amzinos duobes, debesys dulkiu, o judejimas gan didelis

  • Anksciau zootechnikas vykdavo kelius ir aplinka ziureti, dabar zentas. ach tie rinkimai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video