Keleriškiuose gaisras kilo apleistame ūkiniame pastate

 Keleriškiuose gaisras kilo apleistame ūkiniame pastate

Į Keleriškių kaimą ir vėl skubėjo specialiosios tarnybos, mat čia degė šalia buvusios Keleriškių kaimo mokyklos stūksantis apleistas ūkinis pastatas/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio vidurdienį į Keleriškių kaimą skubėjo specialiosios tarnybos, mat čia degė šalia buvusios Keleriškių kaimo mokyklos stūksantis apleistas ūkinis pastatas. Beje, šiemet jau du kartus degė ir buvusi mokykla, o policija ieško padegėjo, kuriam gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Per pietus

Bendrasis pagalbos centras apie 12 valandą dienos sulaukė Keleriškių kaimo gyventojo pranešimo,

kuris informavo, kad Smėlio gatvėje mato dūmus, kurie kyla iš apleisto pastato. Žmogus sakė, kad dūmai matomi iš toli.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos.

Gaisras – pastato viduje

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad apleisto pastato viduje dega sukrautos lentos, šakos, kitos šiukšlės. 

Ugniagesiai greitai numalšino liepsnas, nuodėgulius ištempė laukan. 

Kas padegė pastato viduje buvusias šiukšles, aiškinamasi. Neatmetama, kad buvo siekiama sudeginti ir visą pastatą, tačiau besiplieskiančią ugnį laiku pastebėjo kaimo gyventojai. 

Degė dukart

Beje, visai šalia šio pastato esanti apleista Keleriškių mokykla šiais metais degė jau du kartus. Gaisrai čia buvo kilę šių metų rugsėjo 8  ir 18 dienomis. 

Kėdainių rajono policijos komisariatas informavo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo. Įtariama, kad mokykla dusyk buvo padegta tyčia. 

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti padegėją, šiam gresia kalėjimas. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Prieš keletą metų

Priminsime skaitytojams, kad prieš keletą metų taip pat sudegė šalia mokyklos buvęs rastinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi.

Klėtyje jaunimas buvo įsirengęs kambarius, dažnai ten leisdavo vakarus. 

Sudegus klėčiai jaunimui buvo leista rinktis buvusiame mokyklos pastate.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video