Kėdainius aplankė Grinčas – pavogti kalėdiniai medžiai

 Kėdainius aplankė Grinčas – pavogti kalėdiniai medžiai

Prekybos aikštelės „Josvainių gėlės“ šeimininkai kreipėsi į policijos pareigūnus ir parašė pareiškimą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Panašu, kad Kėdainiuose įsisuko Grinčas – personažas, kuris bandė Kalėdas pavogti. Deja, pastarųjų dienų įvykiai mūsų mieste visai ne filmas. Iš kalėdiniais medžiais prekiaujančių prekybininkų mieste prieš keletą dienų buvo pavogti šventėms skirti medžiai – kėniai. 

Pastebėjo ryte

Lapkričio 26-osios, penktadienio rytą, apie 10 valandą Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, buvo pastebėta, kad iš prekybos aikštelės pavogti kėniai.

Vagystę pastebėjo aikštelės, kurioje prekiaujama ne tik kalėdiniais medžiais, bet ir įvairiais sodinukais, darbuotoja.

Kėdainių rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pareigūnai ieško vagystę įvykdžiusio asmens ar asmenų.

Aut. past.

Šeši kėniai

Šalia „Senukų“ prekybos centro įsikūrusios prekybos aikštelės „Josvainių gėlės“ šeimininkai kreipėsi į policijos pareigūnus ir parašė pareiškimą.

Nukentėjusieji patirtą materialinę žalą įvertino 240 eurų.

Paaiškėjo, kad iš aikštelės buvo pavogti gražiausi ir didžiausi kėniai – iš viso 6 vienetai. Pirminiais duomenimis, vagys į aikštelę pateko sugadinę segmentinę tvorą.

Ieško vagių

Kėdainių rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pareigūnai ieško vagystę įvykdžiusio asmens ar asmenų.

Jei pareigūnams pavyks išaiškinti niekadėjus, jiems bus iškelta baudžiamoji byla.

Vagims gresia reali laisvės atėmimo bausmė, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į saugomą teritoriją, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

2 Komentarai

  • Ir vėl-reali bausmė.Arba,arba,arba nichrena.

  • O kodėl realios bausmės negaus už pavogtus 20 vagonų medicininių priemonių?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video