Kėdainiuose – verslo etikos seminarų ciklas

 Kėdainiuose – verslo etikos seminarų ciklas

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Rugsėjo 15 d., penktadienį, nuo 13:30 iki 15:30 val. KPPAR Kėdainių filialas verslo bendruomenę kviečia į Verslo etikos seminarų ciklo Kėdainiuose pirmąjį seminarą „Asmeninės etikos vertybės ir jų poveikis sprendimams organizacijoje“. Seminaras vyks M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje, Didžiosios Rinkos aikštė 4, Kėdainiuose.

Šiandien galime neabejoti, kad ilgalaikes perspektyvas turintis verslas konkuruoja inovacijomis, žiniomis ir technologijomis, o ne pigia darbo jėga ar bandymais bet kokiais būdais minimizuoti kaštus. Naujos kartos atėjimas į darbo rinką, globalizacija, iš pagrindų keičia vertybinę sistemą ir požiūrį į verslo kūrimą ir vystymą.

Norėdami būti konkurencingi ir įdomūs užsienio investuotojams ar potencialiems partneriams, jau šiandien turite kritiškai įsivertinti, kokie verslo etikos principai taikomi jūsų įmonėje/organizacijoje, ar jie nėra pasenę ir ar neprarandate dalies savo klientų ar pelno, dėl senų verslo etikos principų versle.

– Šio seminaro metu išmoksite pažinti, kaip skiriasi žmonių vertybės (ir kuriam lygiui priklauso Jūsų vertybės), kokią įtaką jos daro verslo sprendimams ir kaip tokios žinios gali Jums praversti versle.

– Taip pat susipažinsite su moralės vystymosi stadijomis (L. Kohlberg moralės raidos teorija), etiškų sprendimų priėmimo modeliu, su praktiniu jos pritaikymu bei pasaulinių verslo etikos tyrimų išvadomis.

Seminaro lektorė – Kauno technologijų universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto, Verslo skaitmeninių transformacijų tyrimų centro doc. dr. Jurga Duobienė, sertifikuota LPEC (Leadership professional in etics & compliance) etikos ir atitikties lyderystės specialistė. Ji dėsto verslo etiką KTU EVF bakalaurams bei etiką ir socialinę atsakomybę KTU EVF finansų, apskaitos ir audito magistrantams. Pagrindinės lektorės mokslinių tyrimų kryptys yra verslumo, organizacijos kultūros ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.

Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

Papildoma informacija el.paštu ramune.gustiene@chamber.lt arba tel.  8 673 20 205

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau registracija būtina.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video