Kėdainiuose užpulta „Šeimos gynimo maršą“ palaikanti šeima

 Kėdainiuose užpulta „Šeimos gynimo maršą“ palaikanti šeima

Kėdainiečių šeima buvo užpulta, kai apsipirkusi atėjo į savo automobilį ir ketino išvažiuoti.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio vakarą Kėdainiuose, vieno prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje buvo užpulta „Šeimos gynimo maršą“ palaikanti jauna kėdainiečių šeima su dviem mažamečiais vaikais.

Nukentėjusieji neabejoja, kad išpuolį patyrė dėl savo pažiūrų, kuriomis pasisako už tradicines šeimos vertybes. Baisiausia, kad šioje situacijoje nukentėjo ne tik jauni tėvai, bet ir smarkiai buvo išgąsdinti jų mažamečiai vaikai, į kuriuos taip pat buvo nukreipta užpuoliko agresija.

Užpuolė automobilių stovėjimo aikštelėje

Į Janušavoje esantį prekybos centrą „Norfa“ apsipirkti atvykusi kėdainiečių šeima su dviem mažamečiais vaikais buvo užpulta apie 19 valandą, kai išėjo iš parduotuvės.

Nukentėjusieji mano, kad jie buvo užpulti, nes jų automobilį puošė vėliavos su Kėdainių herbu bei „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ atributika.

Užpuolė iš pasalų

35 metų vyrą ir jo 31-erių žmoną bei du judviejų mažamečius vaikus užpuolė automobilių stovėjimo aikštelėje jų laukęs maždaug dvidešimties metų jaunuolis.

„Jis laukė mūsų lauke. Mes apsipirkę jau sėdome į mašiną, kai jis pribėgo laikydamas rankoje telefoną ir rėkdamas bei filmuodamas, puolė mus plūsti įvairiausias necenzūriniais žodžiais.

Keikė jis mus ir rusiškai, ir lietuviškai, vadino labai baisiais žodžiais.

Ir viskas – tik dėl mūsų automobilį puošiančių vėliavėlių“, – paaiškino išpuolį patyręs vyras.

Stop kadras

Mano, kad norėjo išprovokuoti

Kėdainiškių šeima neabejoja, kad juos norėta išprovokuoti ir įvelti į konfliktą, nufilmuoti ir paviešinti bei parodyti kaip agresyvius ir piktus žmones.

„Vaikai išsigando, verkė, o užpuolikas vis šaukė, rėkė.

Visi žmonės atsisuko, žiūrėjo, kas čia darosi.

Užpuolikas viską filmavo ir, neabejoju, norėjo mus išprovokuoti, kad į jo agresiją gindamiesi atsakytume agresija.

Norėjau jį sutramdyti, visų pirma gindamas savo vaikus, bet žinojau, kad bus negerai, tad susivaldžiau.

Šis incidentas parodo, kad tie, kurie yra nusistatę prieš „Šeimų gynimo maršą“, nori parodyti, kad mes esą netolerantiški, nors mes prie jų nelendame, čia jie prie mūsų kabinėjasi, jie mus provokuoja“, – dėstė Kėdainių gyventojas.

Pastebėjo simbolius

Nukentėjusieji teigė, kad ant provokatoriaus mobiliojo telefono, kuriuo jie buvo filmuojami, buvo priklijuotas LGBT lipdukas, todėl jie mano, kad šis jaunuolis atstovauja būtent šiam judėjimui atstovaujančius asmenis.

„Mes nufotografavome jo mašinos numerius. Visus duomenis įsidėmėjome.

Beje, mašina priklausė ne užpuolikui, o vienai mėsinei, nes buvo su įmonės logotipu.

Mes susisiekėme su įmonės direktore. Ji patvirtino, kad tai jau nebe pirmas toks jaunuolio išpuolis prieš šeimų maršo atstovus“, – kalbėjo nukentėjusieji.

Tiria pareigūnai

Netrukus į įvykio vietą atvyko ir daugiau nukentėjusią šeimą palaikančių bičiulių. Tiesa, tuo metu išpuolį surengusio įtariamojo aikštelėje jau nebebuvo, mat iškoneveikęs šeimą jis kaip mat paspruko.

Dėl užpuolimo nukentėjusieji kreipėsi į policiją.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai priėmė nukentėjusiųjų pareiškimą ir aiškinasi konfliktą.

Manoma, kad išpuolį prieš kėdainiečių šeimą galėjo užfiksuoti ant prekybos centro esančios vaizdo stebėjimo kameros. Įvykis tiriamas.

Rengia dar vieną protesto akciją

Iš „Šeimų gynimo maršo“ išaugęs ir susikūręs „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ rugsėjo 10 dieną rengia eitynes Vilniaus Gedimino prospektu ir mitingą prie Seimo.

Visi reikalingi leidimai su Vilniaus savivaldybe jau suderinti. Planuojama, kad eitynėse dalyvaus mažiausiai 7 tūkst. žmonių.

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ deklaruoja, kad šios organizacijos siekiai yra šeimos suverenitetas, pasirinkimo laisvė, žodžio laisvė, tikėjimo laisvė, kurie reiškia, kad visuomenei valdžia negali nurodyti kaip jai gyventi, kaip auklėti ir auginti savo vaikus, kaip gydyti ir mokyti.

Šios organizacijos atstovai sako, kad valdžia negali veikti prieš savo visuomenės valią, priimdama vienašališkus sprendimus, įtraukiančius Lietuvą į tarptautinių sutarčių galiojimo lauką arba priimdama įstatymus, kurie kenkia šeimos, kaip instituto gyvavimui, griauna įprastą visuomenės gyvenimo sanklodą, per amžius susiformavusias tradicijas, kalbą, kultūrą, iškraipo istoriją.

Todėl „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ su meile ir šypsena sako savo politiniams oponentams – arba jūs dirbate mums – šiai visuomenei, arba traukiatės, kaip neturintys kompetencijos suvokti užduočių ir dėl to negalintys atlikti šio darbo.

Tad rugsėjo 10 dieną, 10.30 valandą, būgnų griaudėjimas pakvies Lietuvą į naują žygį.

19 Komentarai

 • Toks yra tikras “ tolerantiškų ir išsilavinusių“ lgbtistų ir juos palaikančių veidas. Rėkia, klykia, kad juos diskriminuoja, skriaudžia, o pas pačius nėra nei tolerancijos, nei kultūros, tik neapykanta. Beje, kodėl šis jaunuolis nepašauktas į karinę tarnybą? Juk neseniai 29 jaunuoliai iš Kėdainių ir Jonavos išvyko atlikti karinės tarnybos. Jų (lgbt+) net neliečia, nors garsiai rėkia, kad jie yra visur. Visur, tik ne armijoj!

  • Vta čia tai išvados. Tipinis maršo šeimų intelektas.

 • Wooow kokia pasakėlė. Kedainiai yra nedidelis miestas. Daug kas žino vietinius personažus. Ir šitą. Todėl šita pasaka atrodo dar juokingiau. Tikras genijus mokyklos laikų 🙂 Tokie ir tampa tokių organizacijų dalyviais. Šiaip yra nemažai žmonių, kurie kelia teoriją,kad čia gali būti paties veikėjo inscenizuotas vaizdelis. O gal ir ne. Gal iš tiesų kažkokiam protingam, jaunam žmogui, jautriam ir neadekvačia neatlaikė nervai nuo šitos niekšybės. Aišku, žmonių užpuldinėtii negalima, ypač su vaikais, kad ir koks pusprotis niekšelis būtų jų tėvas Bet šiaip linkęs manyti ir spėti, kad istorija gali būti minimum išpūsta siekiant tam tikrų tikslų. Gal ten ir mestelėjo kokią frazę. Ir čia yra sunku susilaikyti. Pamačius tas vėliavas, daugelį žmonių suiima įsiūtis. Žmonės gi supranta, kas tai per judėjimas, kas ten per protai ir pan, ir kokios civilizacijos kryptį jie atstovauja, ir kur norėtų nubrukti atgal Lietuvą. Žmonės nenori, kad Lietuvoje pasikartotų 1940 metai. O ką, okupantas tokiem tuoj atrištų rankas žudyti.

  • Toki s…. sumalei

 • lgbt natūraliai daugintis negali – tai niekinė evoliucijos atšaka, neverta jokio dėmesio. Visas jų keliamas triukšmas skirtas atitraukti dėmesį nuo Lietuvos žmonėms aktualių problemų.

  • Jeigu LGBT bendruomenės nariai yra „jokio dėmesio verta“ grupuotė, tai tada pasakykit, kas yra tų vadinamųjų „tradicinių“ šeimų gresmė, dėl ko čia taip jas reikia ginti?

   • Šaunuolė šeima, nekreipkit dėmesio į tuos provokatorius, turime kovoti prieš lgbt propagandą.

    • Kas ta Jūsų menamoji „LGBT propoganda“?

   • Nuo tokių išsišokelių kurie užpuldinėja žmonės dėl kitokių nuomonių

 • Jūs tipo rimtai palaikot ta šeimos farša?😀

 • O patys ale ne provokuoja su šeimos gynimo maršo atributika? 🙃

  • Kėdainiuose daugiau marsiečių negu Kaune ar kitose miestuose, tuolab, gyvenime niekad nemačiau tiek daug demonstracijų iš LGBT pusės. Tikras vatnikynas.

 • Ten juos pastoviai kažkas puola 🙂 Tik rinkos aikštė, tai ir gali spausdinti 🙂

 • O, pažistama mašina, berazumis geras. Tikras kelių gaidelis, per miestelį prisikabinęs priekabą chuliganiškai vairavo, kur 50 km/h, ten lėkė ne mažiau 90. Jau už tai apkoliot reikėjo

 • Vėliavos su svastika ar su raudona penkiakampe žvaigžde taip smarkiai nesuerzintų heterofobų, kaip suerzina Šeimos gynimo maršo simboliai. O šešiaspalvės perėjos ir suoliukai, LGBTQ+ paradai, jų simboliai bei agresyviai brukama anomalinių ideologija- ar tai ne provokacija? Užpuolikas vadinamas jautriu ir protingu jaunuoliu, o užpultasis vadinamas puskvaišiu niekšeliu. Vieni palaiko Šeimos maršą, kiti LGBTQ+ paradus, treti ilgisi rusų, ketvirti kaip stručiai sukišę galvas į smėlį…Lietuvoj juk demokratija. O kas būtų, jei taip užpultas būtų koks gėjukas, apsikarstęs šešiaspalviais simboliais?

 • Skaitant kai kuriuos kometarus darosi graudu,Šeimai pagarbos nulis.Idomu jie ne iš šeimos atsiradę ?rado juos kopūstų lauke?Jei žmogus negerbia,šeimos ,negerbia tėvynės ,negerbia savęs !Linkiu jiems tolerantiškumo ir nusiimti rožinius akinius,kad suprastu kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoj šias laikais!

  • Matosi, jog Jūsų nuovoka, kas vyksta pasaulyje yra ypatingai primityvi. Šito maršo dalyviai negina šeimų (nuo ko, vis vien niekas nepaaiškina), jie tik perpučia kažkokias nebūtas problemas, siaurina marginalizuotų asmenų teises ir t. t. Dalyviai tėra labai pikti homofobai/transfobai su menamom tradicinėmis vertybėmis ir be jokių aiškių minčių.

 • Skleidžiat melą. LGBT palaikanti audotorija vs. „Tradincinių pažiūrų gynėjai“. Nebodingi tokie veiklos metodai LGBT palaikantiems. O melas ir smurtas yra tikras „gynėjų“ modus operandi.

 • Gaideliai visad rytais garsiai gieda.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video