Kėdainiuose – neįgaliųjų žūklės varžybos

 Kėdainiuose – neįgaliųjų žūklės varžybos

Visą dieną trukusiame renginyje dalyvavo kelios dešimtys žmonių. Vieni jėgas išbandė lauko šaškių varžybose, kiti – surėmė meškeres, mat vyko žūklės varžybos plūdine meškere./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija vykdo projektą „Pagelbėk. Dalyvauk. Savanoriauk“. Prie Liepų alėjoje esančio neįgaliųjų tvenkinio liepos 28 dieną buvo vykdoma viena iš projekto veiklų – neįgaliųjų lauko šaškių varžybos ir regioninės žūklės varžybos. Ir nors tądien tvenkinys laimikiu nelepino, tačiau geros nuotaikos užtaisas buvo garantuotas.

Kelios dešimtys

Visą dieną trukusiame renginyje dalyvavo kelios dešimtys žmonių.

Vieni jėgas išbandė lauko šaškių varžybose, kiti – surėmė meškeres, mat vyko žūklės varžybos plūdine meškere. Po varžybų dalyviai buvo apdovanoti medeliais.

Iš Kauno į Kėdainius atvykusi žvejė Kristina Rimkienė sakė, kad žuvies tvenkinys šiemet pagailėjo, moteris svarstė, kad galbūt žvejybai tiesiog buvo nepalankus oras.

„Mes žinome, kad čia žuvies tikrai yra daug. Žvejojome čia prieš dvejus metus. Tuomet gerų laimikių pagavome.

O šiandien laimikiu negalime pasidžiaugti, tiesa, juo niekas nesidžiaugia, nes žuvis nekimba. Šiandien paprasčiausiai nekimba nors tu ką“, – sakė K. Rimkienė.

Visą dieną trukusiame renginyje dalyvavo kelios dešimtys žmonių. Vieni jėgas išbandė lauko šaškių varžybose, kiti – surėmė meškeres, mat vyko žūklės varžybos plūdine meškere./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Renginių ciklas

Paraplegikų asociacijos vadovė Alma Margevičienė pasakojo, kad Kėdainių rajono paraplegikų

asociacija šiais metais vykdo projektą „Pagelbėk. Dalyvauk. Savanoriauk“, kuris yra finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinio fondo ir dalinai iš Kėdainių rajono savivaldybės administracijos lėšų.

Vykdant neįgaliųjų ir senjorų socialinės atskirties mažinimo programą, projekto metu buvo apmokomi 10 savanorių, kurie teikė įvairią pagalbą negalią turintiems žmonėms.

„Pagal projektą vasaros metu buvo numatyti 3 renginiai: lauko šaškių ir lauko bočios varžybos, neįgaliųjų žūklės varžybos“, – paaiškino A. Margevičienė.

Ir nors tądien tvenkinys laimikiu nelepino, tačiau geros nuotaikos užtaisas buvo garantuotas.

Aut. past.

Prisidėjo visi

Prie gražios neįgaliųjų šventės organizavimo prisidėjo daugybė Paraplegikų asociacijos narių. Neįgalieji ne tik dalyvavo varžybose, bet po jų sėdo ir prie bendro šventinio stalo, dalijosi įspūdžiais, prisiminimais, ateities planais.

„Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio renginio ruošimo ir už aktyvų dalyvavimą“, – dėkojo A. Margevičienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video