Kėdainiuose mažėja neapšviestų vietų

 Kėdainiuose mažėja neapšviestų vietų

Respublikos ir Chemikų gatvių gyventojai dėkoja valdininkams, kad šie nutarė apšviesti šį pėsčiųjų taką./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste lieka vis mažiau viešųjų erdvių, kurios būtų neapšviestos. Per šią vasarą buvo atsižvelgta į gyventojų pageidavimus ir apšvietimas įrengtas įvairiose miesto vietose, gatvėse, kiemuose, lankytinose vietose. Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sako, jog apšvietimas įrengiamas dėl gyventojų saugumo.

Dėkojo gyventojai

„Rinkos aikštė“ sulaukė gyventojų padėkos, kai buvo įrengtas apšvietimas Kėdainių mieste, netoli „Šoros“ pastato esančioje aikštelėje.

Įrengus čia apšvietimą nušvito ir pėsčiųjų takas. Gyventojai dėkojo valdininkams, kad šie atsižvelgė į jų prašymus.

Susisiekus su Kėdainių miesto seniūnija paaiškėjo, kad tokių šiemet apšvietų vietų Kėdainių mieste yra ir daugiau. 

Miesto seniūnas pažymėjo, kad apšvietimas įrengiamas pagal galimybes, tačiau visada vertinama ir iš gyventojų gaunama informacija ir prašymai.

Kėdainių miesto seniūnas A. Krivičius sako, jog apšvietimas yra įrengiamas dėl gyventojų saugumo.

Aut. past.

Apšvietė ne vieną

„Prie „Šoros“ esantį pėsčiųjų taką apšvietėme, nes gyventojai prašė sakydami, kad vakarais ten eiti tamsu ir nesaugu.

Žmonės dažnai eina pro ten į parduotuvę, į kitas vietas, todėl į prašymą buvo atsižvelgta. Apšvietimą taip pat įrengėme ir kitose miesto vietose, kurios iki šiol skendėjo tamsoje.

Buvo apšvietos M. Daukšos ąžuolo prieigos, Smilgos gatvės kvartale buvo pastatyti šviestuvai, taip pat apšvietėme teritoriją prie Specialiosios mokyklos“, – vardijo A. Krivičius.

Dėl saugumo

Kėdainių miesto seniūnas A. Krivičius sako, jog apšvietimas įrengiamas dėl gyventojų saugumo.

„Žinoma, vakarais žmonės eiti tamsiomis miesto vietomis tikrai nėra malonu.

Pagrindinės gatvės ir gatvelės visos apšviestos. Tačiau yra tokių vietų, kurios dar skendi tamsoje. Tai mes ir stengiamės, kad jų neliktų.

Žmonių saugumas yra svarbiausia. Tad mes pagal išgales atsižvelgiame į gyventojų prašymus, juos svarstome ir priimame geriausius mums visiems sprendimus“, – paaiškino seniūnas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video