Kėdainiuose lankysis ministerijos atstovai: konsultuos gyventojus

 Kėdainiuose lankysis ministerijos atstovai: konsultuos gyventojus

www.rinkosaikste.lt inf. 

Liepos 22 dieną, penktadienį, į Kėdainius atvyksta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, kurie konsultuos gyventojus įvairiais jiems aktualiais klausimais. Dar gegužės mėnesį startavusi iniciatyva savivaldybėse „Kas man priklauso?“ supažindina visos šalies gyventojus su galimybėmis gauti socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais. 

Nuo 10 iki 12 val. Kėdainiuose viešėsiantys ministerijos atstovai konsultuos žmones socialinės paramos, užimtumo, pensijų, socialinio draudimo, žmonių su negalia socialinės integracijos ir kitais klausimais.

Kėdainiuose apsigyvenusius ukrainiečius socialinės paramos ir užimtumo klausimais ukrainiečių ir rusų kalbomis konsultuos jų tautietė Inna, kuri šiuo metu dirba Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Ministerija gyventojus konsultuos prie Kėdainių rajono savivaldybės (J. Basanavičiaus g. 36). 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video