Kėdainiuose lankosi Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas

 Kėdainiuose lankosi Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas

J. Liutkienės nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Šiandien Kėdainių rajono savivaldybėje pirmą kartą įvyko susitikimas su LR žemės ūkio ministro  pareigas einančiu šios vyriausybės deleguotu ministru Kęstučiu Navicku.

Susitikime dalyvavo rajono ūkininkai, meras ir kiti rajono vadovai, administracijos specialistai bei LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas, kuris ir inicijavo ministro atvykimą į Kėdainius.  

Susitikime kelti klausimai dėl naujo ES finansavimo laikotarpio sąlygų, naujų įstatymų, melioracijos sistemos tvarkymo vizijos, paukščių daromos žalos kompensavimo.

Kaip ministras siūlo spręsti šias problemas,  skaitykite laikraščio „Rinkos aikštė“ antradienio  (rugpjūčio 14 dienos) numeryje. 

9 Komentarai

  • Kur skestancios ziurkes lekia is savivaldybes, i RA? drauge, Vorune, dabar “zurnaliste”? kaip aukstai pakilai karjeros laiptais?

  • Klysti pletkus kurianti ir šmeižianti žmones „Erika“. Kai niekam netinka, kai netinka Rinkos aikštei tai priimami į mugę. Gal įvardinti? Pradedant nuo marijošienienės ir baigiant direktore, dviem garsiais vyriukais ir t.t. Taip, kad ramybės tavo galvai, nes matos ne kaip dirba ana.

  • ko cia putojates abidvi. viesa paslaptis, kad Vorune ismete is savibledos? niekas nieko nesmerkia, bet faktai patys kalba uz save.

  • Visi zino, kad Vorune niekam nereikalinga. Feisbuke gyresi, kad kyla karjeros laiptais, o is tikro niekam nebuvo reikalinga. Nurejo jokiu planu, Nijoles prisiprase, kad priimtu i laikrasti, nes Kasparavice jokiu budu jos nebutu priemusi. Su ja diebti savivaldybej buvo tragedija, dabar zmones atsigave, nebeskaiciuoja Vorune keik meras cerku isgeria per rengibius, nebeseka niekas mero

  • Komentšarai tik irodo koks kaimas yra kedainiai. loja kaip bobos nuo karves melzimo nuejusios – tas isejo, ta ismete, tas ten, kodel ten. Atsibuskite kaimieciai, 21 amziuj zmogus gali dirbti kur nori, arba visai nedirbti. O ar meras ja atleido, ar ji pati isejo, cia kitas klausimas. Gal jinai mate ir zino daugiau nei as ir jus? Gal jau jai dakniso dangstyti kažkieno neprofesionaluma? Nenustebciau, atsiminkite, kaip meras paskelbe apie jorūnės isėjima – pries atostogas vakare feisbuke ir dingo. Kodėl nei rinka nei muge neparase kas kaip ir kodel? Turbut slepesi po savo atostogomis ir bijojo prasizioti, nes butu zurnalistai issiaiskine kazka…va cia tai tikrai pilkosios zvynes elgesys, nevyriska, bailu. mastykit placiau, toliau savo triju darzo vageliu, nes kitaip ir liksit aklais kvailiukais.

  • PRITARIU MILDAI. Taip, „Atsibuskite kaimieciai, 21 amziuj zmogus gali dirbti kur nori, arba visai nedirbti. O ar meras ja atleido, ar ji pati isejo, cia kitas klausimas. Gal jinai mate ir zino daugiau nei as ir jus? Gal jau jai dakniso dangstyti kažkieno neprofesionalumą“, bukumą ir mėlinanosio nužmogėjimą, kuris kasdien namo ir atgal po 60 km važinėja valdiška mašina ir turi priklausomybę nuo telefono, o patarėjas padarė kartuves dabartinei valdžiai ir apjuokė šeimų sąjūdį ir Kėdainius.. Ale čia jau gėris bendras kaimiečių.

  • Bet čia straipsnis apie ministrą. sako kad nieko talkovo iš jo visai nėr.

  • Visi lomentarai išvarytosios Vorūnės, jin mano kad daug žino apie melynanosį, bet dsugiau žino apie Baltapūkę, tik aišku , kad rinkoj nerašys, o šiaip savivaldybės moterys džiaugiames, nes baigesi intrigos. Geresnio mero nebuvo ir nebus.

  • visi ir visos dziaugiames, kad vorunes nebera savibledoje. galime atsikvepti. be jokiu intrigu gyventi. tokios bjaurios bobos dar reikia paieskoti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video