Kėdainiuose jėgas išbandė krepšinio veteranai

 Kėdainiuose jėgas išbandė krepšinio veteranai

BNS nuotr.

Praėjusią savaitę Kėdainiuose buvo organizuotas krepšinio turnyras Rimanto Girskio taurei laimėti, kuriame dalyvavo keturios Lietuvos krepšinio veteranų 65+ ir 70+ amžiaus komandos iš Kauno, Kėdainių, Klaipėdos ir Vilniaus. Pirmąją vietą atkaklioje finalinėje kovoje su Kėdainių veteranais laimėjo Klaipėdos „Neptūno“ senjorai. Dėl trečiosios vietos Vilniaus statybos senjorai įveikė Kauno „Žalgirį“. Prizininkai buvo pagerbti Kėdainių sporto arenoje ir apdovanoti gražiomis taurėmis. Tikimasi, kad šis turnyras taps tradiciniu.

Kodėl Kėdainiuose suorganizuotas krepšinio turnyras R. Girskio taurei laimėti? Todėl, kad R. Girskis daug metų žaidė Vilniaus „Statyboje“, o paskutinius savo metus praleido  treniruodamas Kėdainių „Nevėžį“.

Šis turnyras Lietuvos krepšinio veteranams buvo pirmasis po ilgo pandemijos karantino laikotarpio.

Renginys šalies krepšinio veteranams buvo gera proga po ilgos pertraukos išmėginti jėgas krepšinio aikštelėje, o vakaronės, kuri vyko kamerinėje aplinkoje, metu pabendrauti ir pasidalinti prisiminimais apie Rimantą Girskį kartu su juo žaidusiems krepšininkams ir dirbusiems. 

Veteranų turnyrą Kėdainiuose inicijavo ir organizavo Vygandas Valiukevičius, kuris yra ir Kėdainių komandos kapitonas.

Krepšinio veteranai dėkingi už pagalbą Lietuvos ir Ukrainos UAB „Fortera“ direktoriui Egidijui Kriščiūnui, taip pat Kėdainių rajono savivaldybės merui Valentinui Tamuliui bei savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui Gediminui Misiui.

„Rinkos aikštės“ inf.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video