Kėdainiuose įrengtos dar 3 elektromobilių įkrovimo stotelės

 Kėdainiuose įrengtos dar 3 elektromobilių įkrovimo stotelės

Mindaugo gatvėje įrengta elektromobilių įkrovimo aikštele kraštiečiai jau naudojasi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose daugėja vietų, kuriose elektromobilių turėtojai gali įkrauti savo transporto priemones. Štai vien praėjusių metų pabaigoje Kėdainių mieste atsirado dar 3 elektromobilių įkrovimo stotelės, iš viso mūsų mieste tokių aikštelių jau yra 6. Aikštelės įrengtos atidžiai išanalizavus situaciją ir parengus elektromobilių prieigų planą Kėdainių mieste.

Per metus – trys

Kėdainių rajono savivaldybės Strateginio planavimo skyriaus vyr. specialistė Danguolė Paulauskė informavo, kad 2021 metais Kėdainių mieste įrengtos trys elektromobilių įkrovimo stotelės.

„Stotelės įrengtos prie prekybos centrų S. Dariaus ir S. Girėno g. 51A ir J. Basanavičiaus g. 93 bei prie gimnazijos ir lopšelio-darželio Mindaugo g. 18.

Jomis jau galima naudotis, išskyrus vieną – prie prekybos centro J. Basanavičiaus g. 93 esančia įkrovimo prieiga bus galima naudotis nuo vasario mėnesio“, – informavo D. Paulauskė.

Elektromobilių įkrovimo aikštelė įrengta ir prekybos centro „Maxima“ aikštelėje Babėnuose./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Savivaldybės biudžeto

Elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas kainavo 42 tūkst. Eur, viskas buvo apmokėta savivaldybės biudžeto lėšomis.

Elektromobilių įkrovimo stoteles rajono savivaldybei perdavė VšĮ Transporto kompetencijų agentūra.

„Tikrai džiugu, kad elektromobilių įkrovimo aikštelių tinklas Kėdainiuose plečiamas. Aikštelės įrengiamos pagal numatytą planą. Jos patogiai išdėstytos visame mieste“, – pasidžiaugė savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Strateginio planavimo skyriaus vyr. specialistė Danguolė Paulauskė informavo, kad mieste iš viso įrengtos 6 elektromobilių įkrovimo aikštelės.

Aut. past.

Viso – šešios

Strateginio planavimo skyriaus vyr. specialistė D. Paulauskė informavo, kad mieste iš viso įrengtos 6 elektromobilių įkrovimo aikštelės.

„Kėdainių mieste įrengtos 6 elektromobilių įkrovimo aikštelės: 2017 metais įrengta elektromobilių įkrovimo aikštelė, esanti Juodkiškio g. 50, greta AB „Lifosa“ administracijos pastato;

2019 metais įrengtos dvi – Didžiosios Rinkos a. 5 (prie bibliotekos) ir J. Basanavičiaus g. 51 (prie prekybos centrų), 2021 metais – trys elektromobilių įkrovimo stotelės: prie prekybos centrų S. Dariaus ir S. Girėno g. 51A ir J. Basanavičiaus g. 93 bei prie gimnazijos ir lopšelio-darželio Mindaugo g. 18“, – vardijo vyr. specialistė.

1 Komentaras

  • O kada sutvarkys taka tarp kanapinsko ir chemiku gatviu, kuris yra vienas nas einamiausiu visam mieste?. Mokytojai ir tie mauroja per purvus ir ledus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video