Kėdainiuose ieškomas paveikslo vagis

 Kėdainiuose ieškomas paveikslo vagis

Jei matėte ar žinote, kur yra šis paveikslas – praneškite policijai.

rinkosaikste.lt

Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje esančiame kazino ir lošimo automatų salone prieš keletą savaičių įvykdyta įžūli vagystė – pavogtas paveikslas.

Kreipiasi į visuomenę

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet gruodžio 16 d. apie 10.00 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., buvo pastebėta, kad iš lošimo namų pasisavintas paveikslas. Padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.

Prašo pranešti

Gyventojų, mačiusių šį paveikslą, žinančių jo buvimo vietą ar galinčių suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 63 680 arba 112, arba el. paštu kestutis.pilinkus@policija.lt.

Gresia belangė

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

3 Komentarai

  • Atsiims (atsiloš).Netiek nabagu išdure su savoaparatais.Žmogus atsiėmė,ką pralošė.

  • O kas liepe eit ant tų aparatų tiem „nabagam“?
    Ir isvis is kur iškarto sprendi,kad jis ten lošė ir „atsiims“ dabar?Gal ėjo pro šalį ir užsuko,nusikabino….

  • paveikslą pavogė ten nupieštos personos įsikliopintojas…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video