Kėdainiuose į tualetą – tik iki 20 valandos

 Kėdainiuose į tualetą – tik iki 20 valandos

Skongalio gatvės poilsio zonoje esančio tualeto darbo laikas yra nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Visi viešieji tualetai veikia tik ribotą laiką, tad natūraliai kyla klausimas – kas būtų, jei, tarkim, Skongalio poilsiavietės lankytojas į tualetą užsinorėtų pusę devynių vakaro?/Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Reikalo prispirtiems turistams ar pasivaikščioti išėjusiems miestelėnams lieka tik pakrūmės

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste yra keturi viešieji tualetai, kuriais nemokamai gali naudotis visi – tiek kėdainiečiai, tiek miesto svečiai, tačiau tualetai veikia tik iki 20 valandos. Vakarojantiems mieste ar Skongalio poilsiavietėje, prispyrus reikalui tenka patampyti užrakintas tualetų duris ir nerti į krūmus. Tuo tarpu rajono meras Valentinas Tamulis jokios problemos čia nemato, esą niekas dėl tokio reikalo į jį nesikreipė…

Veikia keturi tualetai

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius paaiškino, kad miesto teritorijoje yra keturi viešieji tualetai, kuriuos yra patikėta prižiūrėti dviem įmonėms.

„Prie centrinės turgavietės Janušavos aikštėje ir Radvilų gatvėje prie Didžiosios Rinkos aikštės esančius tualetus prižiūri viena įmonė, kuri laimėjo viešųjų pirkimų konkursą.

O prie miesto parko bei Skongalio poilsiavietėje esančius tualetus prižiūri kita įmonė, kuri taip pat laimėjo tokį pat konkursą“, – paaiškino A. Krivičius.

Į tualetą – tik šios įstaigos darbo valandomis

Miesto seniūnas akcentavo, kad seniūnija nuolat kontroliuoja, kaip įmonės prižiūri viešuosius tualetus.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Yra nustatytos darbo valandos ir jomis tualetai būna atrakinti visiems lankytojams. Na, yra buvę keletas incidentų, kuomet tualetuose kažkas sugedo ar buvo sugadinta, tai kol sutaisėme, jie galėjo neveikti.

O šiaip visą laiką jie veikia ir yra tvarkomi bei prižiūrimi, tam yra paskirti įmonių darbuotojai“,  – dėstė seniūnas.

O kas jei?

Skongalio gatvės poilsio zonoje esančio tualeto darbo laikas yra nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos vakaro, tačiau gražiais vasaros vakarais besimėgaujančių žmonių tiek šioje poilsiavietėje, tiek ir senamiestyje būna nemažai, tad jie savo gamtinius reikalus priversti derinti prie tualetų darbo laiko.

Kėdainių mieste yra keturi viešieji tualetai, kuriais nemokamai gali naudotis visi – tiek kėdainiečiai, tiek miesto svečiai. Tačiau tualetai veikia tik ribotą laiką.

Aut. past.

Rajono meras Valentinas Tamulis tame neįžvelgia jokios bėdos ir teigia, esą su tokia problema dar niekas nesusidūrė, o jei iškiltų poreikis, būtų galima svarstyti viešųjų tualetų darbo valandų pakeitimą.

Žodžiu, jei norite į tualetą, apie tai būtinai turite pranešti merui, kitaip į tualetą nepateksite…

„Tiesą sakant, neteko girdėti, kad kažkas vėlų vakarą susidurtų su problema dėl uždarytų viešųjų tualetų. Aš pasidomėjau šiuo klausimu Turizmo ir verslo informacijos centre ir man tikrai nesakė, jog kažkas skųstųsi, jog vėlai vakare tualetai pas mus nedirba.

Žinoma, žmogiškai aš suprantu, kad toks poreikis gali būti, tad jei matytume, kad žmonėms reikia, kad yra poreikis, svarstytume šį klausimą.

Galima būtų peržiūrėti tualetų darbo laiką vasaros metu, tačiau kol kas tokio poreikio nebuvo, niekas nesikreipė“, – akcentavo V. Tamulis

11 Komentarai

 • Kaip gerai, kad rašot apie šitą problemą. Ne tik užrakinami per anksti, bet net neatrakinami visi būna. Ir apskritai vieši tualetai nėra mero reikalas, o kad seniūnas visiškai nesirūpina miestu tai faktas. Kiekvieną trečiadienį turgui darbo metu apsipirkinėja tai faktas(sekantį trečiadienį tikrai nufilmuosiu). Su nerimu žiūriu, kada bus geriau. Jau po truputį prasideda puolimai prieš merą, aišku bus ir daugiau, bet kad nuo tualetų pradėsit labai keista (gal čia paslėpta mintis).

  • Kai krumuose nusislapini tai ko besikrepti i mera? Reikia patiems samprotauti ir prailginti darbo laika nuo geguzes iki spalio men.

 • Po darbo valandu reik palikt turini prie duru. O ryte kai atsiradarys susirinks juk per nakti nieks nepavoks. Gali tik kitas klientas truputeli apgadint.

 • Bet kam tuos tulikus rakinti nesuprantu ? Tai Jei kas apšnerkčia ar išdaužė tai reiškia tuliku nereikia? Visai kaimas.

 • Tai jeigu nesikreipė į merą, reiškia bėdos su tualetais nėra? Durniau nesugalvosi.

  • Eikit ne pas mera, o pas premjere, ji visus klausimukus atsakys, kur syknas atstatyt galesit, ar i viesuosius wc, ar i nevezio kranta paperst

 • Prie ko čia meras,tam yra seniūnija, savivaldybės administracija.Kitas straipsnis turbūt bus,kad meras kaltas jog dinozaurai išnyko.

 • Visada Kedainiuose buvo problema su toletais .kiekviena vakara einu nevezio pakrante ir matau kaip zmones nebegali pasinaudoti toletu po 20 val.Manau nebutina kreiptis pas mera .Jis turetu buti atviras .Tam yra kameros kur fiksuoja .

 • Merą savivaldybej yra daug toletu ir dabar juos renovuoja ir renovuoja

 • Gerai kai meras sprendžia tokios reikšmės klausimus.

 • tualetų klausimas opus,bet ką čia redakcija sugalvojo su įkyriai siūlomais kokiais tai sutikimas.Kartą paspaudei,kad sutinki ir viskas.O čia po kiekvienu straipsniu vis išlenda toji užklausa…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video