Kėdainiuose atitvarus pralaužęs automobilis pakibo ant šlaito

 Kėdainiuose atitvarus pralaužęs automobilis pakibo ant šlaito

Kėdainių miesto centre atitvarus pralaužęs „Opel“ markės automobilis pakibo ant šlaito./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio rytą neeilinis incidentas įvyko pačiame Kėdainių miesto centre – atitvarus pralaužęs „Opel“ markės automobilis pakibo ant šlaito. Laimei, incidento metu žmonės nenukentėjo. Automobilis prie pat degalinės kybojo gerą pusdienį.

Nelaimė ryte

Ryte automobiliu į centrinę Kėdainių miesto turgavietę, esančią Janušavos aikštėje atvyko grybautojas, kuris ketino parduoti grybus.

Deja, išlipdamas iš automobilio vairuotojas pamiršo įjungti rankinį stabdį, tad jo automobilis nuriedėjo nuokalnėn, pralaužė kelio atitvarus ir pakibo ant šlaito priešais „Circle K“ degalinę.

Nuostoliai degalinei

Laimei, incidento metu žmonės nenukentėjo. Automobilis prie pat degalinės kybojo gerą pusdienį./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Laimei, riedančio automobilio kelyje žmonių nepasitaikė, niekas nebuvo sužeistas, o automobilis, nulūžusiu buferiu liko kyboti ant šlaito.

Vyriškis susisiekė su Bendruoju pagalbos centru, pranešė apie incidentą, jis taip pat nuėjo į degalinę, pasikalbėjo su darbuotojais, informavo apie padarytą degalinei žalą.

Jam buvo patarta pildyti eismo įvykio deklaraciją bei ieškoti, kas gali ištraukti įstrigusį automobilį.

Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai. Jie įvertino situaciją ir nusprendė, kad pavojaus niekam nėra. Vyrui buvo liepta kviesti techninę pagalbą, kad ši išgabentų automobilį.

Aut. past.

Kvietė ugniagesius

Po kelių valandų vyras vėl kreipėsi į pagalbos centrą. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai. Jie įvertino situaciją ir nusprendė, kad pavojaus niekam nėra.Vyrui buvo liepta kviesti techninę pagalbą, kad ši išgabentų automobilį.

Kol vyriškis ieškojo išeities, šalia automobilio susirinko nemažas būrys smalsuolių, kurie automobilį fotografavo, o nuotraukas viešino socialiniuose tinkluose.

Galų gale po gero pusdienio automobilis buvo saugiai ištrauktas.

3 Komentarai

  • Tai gerai kad niekas nejo tuo metu. Neseniai Vilniuje taip ir
    uzmuse moteri..

  • Trečiadienis – turgaus diena.
    Ir kas čia dar keisto?

  • Nuin…į tokius gelbėtojus.Dar žmonės jais labiausiai pasitiki.Atvažiavo,pažiūrėjo,niekam pavojo nekele-išvažiavo.Negalėjo,nors ir žioplam padėti?O gal tokie gelbėtojai tik Kėdainiuose.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video