Kėdainiuose apdaužytas automobilis, supjaustytos padangos

 Kėdainiuose apdaužytas automobilis, supjaustytos padangos

Supjaustytos visos lengvojo automobilio „Rover“ padangos, automobilis apdaužytas, sudaužytas priekinis stiklas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste penktadienio pavakarę buvo įvykdytas įžūlus chuliganizmo aktas – kažkas tyčia apdaužė vieno daugiabučio namo kieme stovėjusį lengvąjį automobilį, supjaustė padangas. Niekadėjo ieško Kėdainių policijos pareigūnai, tačiau nukentėjusioji prašo ir kėdainiečių pagalbos.

Nusikaltimas – pavakarę

Įžūlus nusikaltimas viešoje vietoje įvykdytas penktadienio pavakarę.

Nukentėjusiosios Sandros Kondrotaitės teigimu, viskas įvyko  tarp 16 ir 20 valandos. Moteris automobilį „Rover“ pastatė naujoje automobilių stovėjimo aikštelėje netoli J. Basanavičiaus g. 112-ojo namo.

Ši aikštelė įrengta Kėdainių rajono savivaldybės visiems šio kvartalo gyventojams bei miesto svečiams.

„Mano automobilis buvo sudaužytas, pradurtos visos padangos, sudaužė ir priekinį stiklą“, – konstatavo nukentėjusioji.

Įtarimų neturi

„Rinkos aikštei“ moteris papasakojo, kad neturi įtarimų, kas galėjo šitaip pasielgti su jos nuosavybe.

„Mano vardu mašina, įtarti nieko negaliu, nes neturiu priešų, su visais sutariam. Gal taip padarė, nes laikau kitame kieme automobilį, o ne tame, kuriame gyvenu.

Mūsų namas yra J. Basanavičiaus g. 106, o mašiną laikau prie 112-ojo. Policija viską žino, vakar rašiau pareiškimą“, – šeštadienį apie įvykusį nusikaltimą pasakojo nukentėjusioji.

Moteris automobilį „Rover“ pastatė naujoje automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje netoli J. Basanavičiaus g. 112-ojo namo.

Aut. past.

Prašo pagalbos

Niekadėjo ieško Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, tačiau nukentėjusioji prašo ir kėdainiečių pagalbos. Moteris teigė patyrusi 500 eurų nuostolį.

Jei kas nors ką nors matėte ar žinote, susisiekite su Sandra Kontrotaite arba Kėdainių rajono policijos komisariatu. Bet kokia informacija yra labai svarbi.

3 Komentarai

  • Tai, kad po daugiabučių kiemų renovacijos tikrai visiems užtenka tos vietos automobiliams statyti aplink šį namą, ne viena nauja stovėjimo aikštelė įrengta, reik durnam būt jei nesuprast, kad tos aikštelės ne namui, o ir aplinkiniamas priklauso. Nors aišku protingas ir nedarytu tokiu nesamonių, nedaužytu atomobilių langų….

  • Manau, kad cia ne seip tai daryta.. Buvo kersyta ar dar kas nors, nes vien del stovejimo taip nieks nedarytu.. Nebent rimtai su psichika problemos..

  • Pažystu šią šeima daug metų, ramūs, korektiški, visada padės iškylus bėdoms. Tad prašau ir aš padėti surasti tuos vandalus. Kaip galima šitaip elgtis su svetimu turtu, žmonėms šitiek nereikalingų išlaidų. Nemanau kad ši šeima galėtų kam užkliūti. Bėda ir taip bėda veda😢😢😢😢.
    O buvo minėta, kad vieta ne namo, bet visokių yra, gal užkliūvo😕. Bet galima santykius aiškintis ir kitaip.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video