Kėdainių senamiestyje atsiras išskirtinis gatvės meno kūrinys

 Kėdainių senamiestyje atsiras išskirtinis gatvės meno kūrinys

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Finalinė „Metas keisti“ iniciatyva „Kūrybos siena“ atkeliauja į Kėdainius. Gegužės 15 d., sekmadienį, 14 val. piešiantis Kėdainių jaunimas ir jų mokytojai kviečiami prisidėti prie sienos kūrimo ar ateiti stebėti kūrybos procesą ir pirmiesiems savo nuotraukose įamžinti šį unikalų gatvės meno kūrinį.

Gatvės meno kūrinį specialiai Kėdainiams sukūrė gatvės menininkų grupė „Spray way“. Šios grupės menininkų darbai puikuojasi ant Lietuvos bei užsienio miestų sienų, o grupės lyderis Darius Janonis kūrinį pieš ir moderuos bendrą kūrybos procesą.

Drauge sukurtas piešinys ne tik papuoš jūsų miesto gatvę, bet ir neabejotinai atsidurs miesto svečių nuotraukose ir socialiniuose tinkluose taip skelbdamas žinutę, koks svarbus ir galingas yra bendruomenės susitelkimas siekiant pagerinti ir pagražinti savo aplinką bei šalį.

Gatvės menas miestui suteikia naujų spalvų, o tomis gatvėmis vaikštantiems gyventojams – naujų emocijų ir minčių.

Iniciatyvą „Metas keisti“, kuri skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas kurti iniciatyvas ar prie jų prisidėti, suvienyti skirtingo amžiaus žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę vertę.

Iniciatyva skirta ne tik bendruomeniškumui ir savanorystei – ji skatina veikti, keisti pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu. Ją jau antrus metus Lietuvoje įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra (ESFA).

Registruokis ir atvyk: https://metaskeisti.lt/2021/iniciatyva/kurybos-siena

Daugiau apie iniciatyvas: https://metaskeisti.lt/iniciatyvos/

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video