Kėdainių rajono kelyje eismą sustabdė gulbių šeimyna

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų intensyvaus kelio eismą Kėdainių rajone sustabdė gulbių šeimyna – tėvai su gulbiukais. Keliu važiuojantys žmonės tvarkingai stabdė savo automobilius ir praleido paukščius, kurie sėkmingai kirto kelią.

Pastebėjo atsitiktinai

Gulbių šeimyną pamatė, nufotografavo ir nufilmavo užkietėjusi meškeriotoja ir bendruomenės aktyvistė, Šėtos seniūnijos poilsio organizavimo administratorė Elona Nagevičienė.

Tądien moteris keliu Cinkiškiai–Kėdainiai–Aristava važiavo automobiliu su savo dukra.

Gulbių šeimynėlę moterys pamatė netoli Aristavos kaimo, prie viaduko per „Via Balticą“. Toje vietoje abiejose kelio pusėse tyvuliuoja Malčiaus tvenkiniai.

E. Nagevičienė pasakojo, kad iš pradžių važiuojamojoje kelio dalyje pasirodė suaugusios gulbės ir tik po kiek laiko iš paskos atsvirduliavo mažyliai.

Aut. past.

Veiksmas užtruko

E. Nagevičienė pasakojo, kad iš pradžių važiuojamojoje kelio dalyje pasirodė suaugusios gulbės ir tik po kiek laiko iš paskos atsvirduliavo mažyliai.

„Važiuodama pamačiau dideles gulbes išlindusias ir sustojom su dukra. Mašinų nebuvo.

Tada atvažiavo iš priekio viena mašina ir taip pat sustojo, nes aš įjungusi avarinį signalą stovėjau. Tuomet ir mažyliai gulbiukai pasirodė.

Kai sustojo priešais mašina, visi nedrąsiai pradėjo eiti skersai kelio, kol galų gale kelią įveikė sėkmingai. Žodžiu, užtruko veiksmas“, – įspūdžiais pasidalijo E. Nagevičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video