Kėdainių rajone vyks karinės pratybos (PAPILDYTA)

 Kėdainių rajone vyks karinės pratybos (PAPILDYTA)

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

Birželio 2–4 dienomis Kėdainių rajone, Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos, Prienų, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kaišiadorių rajonų bei Kazlų Rūdos ir Birštono savivaldybėse vyks karinės pratybos „Tvirtas skydas 2“.

Skelbiama, kad iki birželio 2 d. vyks rinktinės štabo ir kuopų valdymo grupių vadaviečių mokymai, birželio 2–4 dienomis rinktinės atsakomybės rajone vyks lauko taktinės pratybos – šviesiu ir tamsiu paros metu ginkluoti kariai judės pėsčiomis arba važiuos civiliniu ir kariniu transportu, naudos imitacinius šaudmenis, sprogstamuosius ir dūminius paketus.

Šiose pratybose kartu su KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariais savanoriais dalyvaus ir Didžiosios Britanijos reindžerių pulko, JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos ir Norvegijos Home guard padalinių kariai bei Lenkijos teritorinės gynybos pajėgų atstovai.

Pratybos Savanorių pajėgose organizuojamos daugiau nei šešerius metus konkrečios rinktinės atsakomybės rajone, kurių metu kariai tobulina bendrų veiksmų koordinavimą, karinių operacijų planavimo ir vykdymo įgūdžius bei stiprina kovinę parengtį. 

Lietuvos kariuomenės inf.

12 Komentarai

 • Kad komunistinių ir fašistinių simbolių nedemonstruos.Ar ne su tokiais kryžiais ir buvo pradėtas antrasis pasaulinis karas?

  • Čia dabar demokratiniai, vertybiniai kryžiai.

 • Gyvenam šalia neprognozuojamu rytų kaimynų. Reikia rimtai ruoštis pratybose, šviesti visuomenę, būtina atnaujint slėptuves. Nori taikos- ruoškis karui !

  • Visuomenė dar neprarado atminties ir žino kaip atrodo fašistiniai simboliai.
   O jeigu tau trūksta galvoj smegenų – švieskis!

   • ir pamatysi ,kad būtent tokie kryžiai ir buvo ant panterų ir ferdinandų.Ne vien svastika ir raudona
    penkiakampė yra okupantų simboliai,šviesuoly.

 • Pirma reikia sumazinti lanzbiergu atveptas burnas, kurie jauciasi pasaulio bambom ir vapa , kirsina ir bando kacapus, kad pultu baltijos salis, tegul tas gaidziukas uzdaro savo burnike ir nepriesina visuomenes.

 • Labai gerai. Turiu keletą nuolatinių RA vatnykų komentatorių Kėdainiuose adresus. Reikės kartu su kariais užsukti pas juos aplankyti, laba diena pasakyti. Nepamirškite vatnykai pampersų papildomai užsipirkti.

  • užčiaupk savo koserę nesigrasindamamas savo stukačiavimu ir žiūrėk kad pačiam kas plytos neįsodintų į langą,nes pats irgi esi užpelenguotas .Jis mat turi adresus…Matyt ir esi tas užslaptintas buvęs kagebistas.

  • ar tik nebūsi iš tų,kurie pokaryje taip pat lankėsi sodybose su sąrašu rankose tremtin pasmerktų žmonių vedinas rusų kareivių būrį.O dabar ,jau skūrą išvertęs,vėl žadi užsukt apsilankyti?

 • Tik neuzeisi tai busi eilinis sudas(e) kuri tik kvaksi komentaruose, vatine smarve busi konkreti(us) atsakyk uz bazara!

 • Oho kokia galia.kad taip i ukraina……..

 • dakals paskutinį tiltą…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video