Kėdainių rajone vilkikas nuvertė apšvietimo stulpą

 Kėdainių rajone vilkikas nuvertė apšvietimo stulpą

Pirmadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo nuverstas apšvietimo stulpas – jį taranavo sunkiasvoris vilkikas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo nuverstas apšvietimo stulpas – jį taranavo sunkiasvoris vilkikas. Laimei, nukentėjo tik vilkikas ir stulpas, žmonių aukų išvengta. Įvykio vietoje dirbo visos specialiosios tarnybos.

Kliudė ir nuvirto

Apie 16 val. 40 min. Bendrajame pagalbos centre gautas moters pranešimas, kad Kėdainių rajono  Dotnuvos miestelyje, Vytauto gatvėje, priešais bažnyčią vilkikas kliudė apšvietimo stulpą, šis pavojingai nuvirto ir dabar kabo ant elektros laidų.

Pranešėja baiminosi, kad stulpas gali nuvirsti ant praeivių. Į įvykio vietą buvo pasiųsta Dotnuvos ugniagesių komanda ir policijos pareigūnai.

Palaukė elektrikų

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai. Atlikus žvalgybą konstatuota, kad stulpas kelia pavojų žmonėms.

Kitą dieną įvykio vietoje dirbo elektrikai, kurie senojo stulpo vietoje pastatė naują stulpą. Darbai atlikti per pusdienį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai budėjo, kol atvyko ESO darbuotojai ir policijos pareigūnai. Pareigūnai užtikrino eismo saugumą, kol atvyko kranas, kuris pašalino apšvietimo stulpą.

Vairuotojas blaivus

Laimei, nukentėjo tik vilkikas ir stulpas, žmonių aukų išvengta. Įvykio vietoje dirbo visos specialiosios tarnybos.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad sunkiasvorį vilkiką MAN vairavo 1952 metais gimęs vyras.

Vairuotojas buvo blaivus, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo. Pareigūnai padėjo vilkiko vairuotojui užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai. Atlikus žvalgybą konstatuota, kad stulpas kelia pavojų žmonėms.

Aut. past.

Pastatė naują

Kitą dieną įvykio vietoje dirbo elektrikai, kurie senojo stulpo vietoje pastatė naują stulpą. Darbai atlikti per pusdienį.

Beje, reikėtų priminti, kad prieš metus už šimto metrų nuo šios vietos vilkikas taip pat buvo nuvažiavęs nuo važiuojamosios kelio dalies, užvažiavęs ant šaligatvio, nuvertęs buitinių atliekų konteinerius ir kliudęs gyvatvorę.

1 Komentaras

  • O valdzia galvoja apie pensijinio amziaus didinima.Tokiu metu vairuotojai turi oriai dziaugtis pensija,o priversti dirbti,kad isgyventi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video