Kėdainių rajone – tarprajoninė neįgaliųjų spartakiada

 Kėdainių rajone – tarprajoninė neįgaliųjų spartakiada

Tokia spartakiada jau tampa gražia tradicija, o ją aplanko ir rungtyse sudalyvauja vis daugiau sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų./ Organizatorių nuotr.


Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį Kėdainių neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubas lauko krepšinio aikštelėje šalia Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso, esančio Parko gatvėje, surengė tarprajoninę neįgaliųjų spartakiadą. Tokia spartakiada jau tampa gražia tradicija, o ją aplanko ir rungtyse sudalyvauja vis daugiau sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Gausybė dalyvių

Spartakiadoje dalyvavo įvairių negalių turintys asmenys, kuriems sportas yra vienas iš mieliausių užsiėmimų. Neįgaliųjų varžybose dalyvavo Kuršėnų rajono neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“ ir jų muzikantai, asociacija „Aš galiu“ iš Pakruojo, Jonavos rajono neįgalieji, Ukmergės sporto klubas „Vilkmergė“, Pasvalio rajono Sergančiųjų cukrinių diabetu draugija, Kėdainių VŠĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ nariai ir Kėdainių neįgaliųjų reabilitacijos ir sporto klubo nariai. 

Spartakiados dalyvių maitinimu pasirūpino Kėdainių Povilo Lukšio šaulių 205-oji kuopa, kuri išvirė skanią košę.

Šių varžybų organizatoriai ir dalyviai išreiškė viltį, kad tokių renginių būtų kuo daugiau – ir nesvarbu, kas laimi ar pralaimi, svarbiausia yra draugystė ir buvimas kartu.

Aut. past.

Labai reikalingas

„Mes vykdome sporto projektą „Gyvenk aktyviai“. Šiandien čia sukvietėme neįgaliuosius iš įvairių Lietuvos miestų. Varžomės bočios, baudų mėtymo, smiginio, žvejybos, kimštinio kamuolio mėtymo rungtyse. 

Varžyboms neįgalieji išties ruošėsi. Visi šeši atvykę miestai yra labai stiprūs, atsivežė dideles komandas“,  – kalbėjo Kėdainių neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo vadovė Žaneta Važgauskienė.

Kėdainių neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo vadovė Žaneta Važgauskienė išreiškė viltį, kad tokių renginių būtų kuo daugiau – ir nesvarbu, kas laimi ar pralaimi, svarbiausia yra draugystė ir buvimas kartu./ Organizatorių nuotr.

Reikėtų daugiau

Šių varžybų organizatoriai ir dalyviai išreiškė viltį, kad tokių renginių būtų kuo daugiau – ir nesvarbu, kas laimi ar pralaimi, svarbiausia yra draugystė ir buvimas kartu.

„Tokių renginių iš tiesų reikėtų daugiau. Neįgalieji renkasi, susiburia, bendrauja, pasivaržo. Žmonės nebūna užsidarę namuose, o išeina pasižmonėti, pasportuoti.

Žinoma, o kokios varžybos be prizų? Sportininkai gauna medalius ir diplomus, ir, žinoma, taures“, – džiaugėsi Ž. Važgauskienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video