Kėdainių rajone susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis

 Kėdainių rajone susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad ties Šingalių kaimu susidūrė automobilis „Seat“ ir mikroautobusas „Fiat“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio rytą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis. Po eismo įvykio vyrą ir dvi moteris apžiūrėjo medikai, viena moteris buvo išvežta į ligoninę. Nors automobiliai sumaitoti gana stipriai, bet, pirminiais duomenimis, sunkesnių sužalojimų žmonės išvengė.

Pranešė vairuotojas

Apie Kėdainių rajono kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai įvykusią avariją specialiosios tarnybos buvo informuotos apie 10 valandą ryto.

Žmogus, paskambinęs Bendrajam pagalbos centrui, pranešė, kad prie Kėdainių konservų fabriko susidūrė du automobiliai, yra sužeistų žmonių.

Tiesa, buvo informuota, kad prispaustų žmonių nėra, visi sąmoningi, kalba.

Į įvykio vietą išsiųsti policijos pareigūnai ir du greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Du automobiliai

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad ties Šingalių kaimu susidūrė automobilis „Seat“ ir mikroautobusas „Fiat“.

Mikroautobusiuką vairavo vyras, jis važiavo vienas. Tuo metu lengvajame automobilyje važiavo dvi moterys. Prispaustų žmonių nebuvo.

Visus tris žmones nedelsiant apžiūrėjo atskubėję medikai, pirminiais duomenimis, sunkesnių sužalojimų nenustatyta.

Visgi dėl detalesnės apžiūros viena moteris buvo pristatyta į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių.

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio kalta lengvojo automobilio vairuotoja, kuri nepraleido tiesiai nuo Josvainių pusės važiavusio mikroautobuso.

Aut. past.

Nepraleido sukant

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio kalta lengvojo automobilio vairuotoja, kuri nepraleido tiesiai nuo Josvainių pusės važiavusio mikroautobuso.

Moteris suko į kairę, į konservų fabriką, tuomet į jį ir rėžėsi tiesiai pagrindiniu keliu važiavęs mikroautobusas. Nuo smūgio vienas automobilis apsisuko kelyje, kitas – nulėkė į šoną.

Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs. Įvykį tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Po įvykio avarijos vietoje kelio valymo darbus atliko Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Vyrai surinko automobilių nuolaužas, naftos produktų likučius, nuplovė kelio dangą.

Prieš porą savaičių

Beje, lygiai tokiomis pat aplinkybėmis ir toje pat vietoje eismo įvykis įvyko prieš keletą savaičių. Tuomet ties Šingalių kaimu susidūrė automobiliai „Chrysler“ ir „Peugeot“.

„Chrysler“ vairavo vyras, kartu su juo važiavo moteris. Tuo metu „Peugeot“ markės automobilyje važiavo viena mergina.

Abi moteris nedelsiant apžiūrėjo atskubėję medikai, sunkesnių sužalojimų nenustatyta. Vyras taip pat liko sveikas, tačiau automobiliai buvo sumaitoti gana stipriai.

2 Komentarai

  • Ten dar ne viena avarija bus,per tą ženklą nieko nesimato,galėtų perkelt į į šoną ar pakelt aukščiau,pati važinėju į darbą

    • reikia pėstute ir labai atsargiai-matom kokios varnos žudykės už vairo-bendrai jos galvoja,kad lėkštė su migdolais vietoje vairo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video