Kėdainių rajone susidūrė du automobiliai

 Kėdainių rajone susidūrė du automobiliai

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad ties Šingalių kaimu susidūrė automobiliai „Chrysler“ ir „Peugeot“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienį priešpiet Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Po eismo įvykio dvi moteris apžiūrėjo medikai. Nors automobiliai sumaitoti nepataisomai, bet, pirminiais duomenimis, sunkesnių žmonių sužalojimų išvengta.

Pranešė liudytojas

Apie Kėdainių rajono kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai įvykusią avariją informavo įvykio liudininkas.

Žmogus, paskambinęs Bendrajam pagalbos centrui, pranešė, kad prie Kėdainių konservų fabriko susidūrė du lengvieji automobiliai, yra sužeistų žmonių.

Tiesa, buvo informuota, kad prispaustų žmonių nėra, visi sąmoningi, kalba.

Į įvykio vietą išsiųsti policijos pareigūnai ir Pelėdnagiuose budintis Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Du automobiliai

Atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad ties Šingalių kaimu susidūrė automobiliai „Chrysler“ ir „Peugeot“.

„Chrysler“ vairavo vyras, kartu su juo važiavo moteris. Tuo metu „Peugeot“ markės automobilyje važiavo viena mergina. Prispaustų žmonių nebuvo, jie jau buvo išlipę iš automobilių.

Abi moteris nedelsiant apžiūrėjo atskubėję medikai, pirminiais duomenimis, sunkesnių sužalojimų nenustatyta.

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio kaltas „Chrysler“ automobilio vairuotojas, kuris nepraleido tiesiai nuo Josvainių pusės važiavusios merginos.

Aut. past.

Pripažino kaltę

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio kaltas „Chrysler“ automobilio vairuotojas, kuris nepraleido tiesiai nuo Josvainių pusės važiavusios merginos.

Vyras suko į kairę, į konservų fabriką, tuomet į jį ir rėžėsi tiesiai pagrindiniu keliu važiavusi mergina. Nuo smūgio vienas automobilis apsisuko kelyje, kitas – nulėkė į griovį.

Vyras aiškino, kad nepastebėjo atvažiuojančio automobilio ir suko. Jis pripažino savo kaltę.

Eismo įvykio metu vairuotojai buvo blaivūs. Įvykį tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Po įvykio avarijos vietoje kelio valymo darbus atliko Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Vyrai surinko automobilių nuolaužas, naftos produktų likučius, nuplovė kelio dangą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video