Kėdainių rajone sumedžiotas dar vienas vilkas

 Kėdainių rajone sumedžiotas dar vienas vilkas

Medžiotojai pasakojo, kad medžioklių metu jie vilkus mato dažnai, tačiau sumedžioti gudrų žvėrį nėra taip lengva./Valdo Augustino nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Spalio 15-ąją Lietuvos teritorijoje prasidėjus vilkų medžioklės sezonui, iki šios dienos jau sumedžiota pusšimtis vilkų. Kėdainių rajone lapkričio 6 dieną sumedžiotas antrasis vilkas mūsų kraštuose.

Žilvyčių miške

„Kėdainių rajone sumedžiotas antrasis vilkas. Lapkričio 6 dieną Šlapaberžės medžiotojų klubo medžiotojai Gudžiūnų seniūnijos Žilvyčių miške sumedžiojo subrendusį 3–4 metų vilką.

Žvėrį sumedžiojo medžiotojas Svajūnas Gedvilas“, – informavo Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Lionius Stanevičius.

Kėdainių rajone lapkričio 6 dieną sumedžiotas antrasis vilkas mūsų kraštuose.

Aut. past.

Josvainių miške

Pirmasis šio medžioklės sezono vilkas mūsų kraštuose buvo sumedžiotas Josvainių miškuose. Tai padarė medžiotojų klubo „Ąžuolotas“ narys Gintaras Stankus.

Medžiotojo paleista kulka pilkį pakirto spalio 18 dieną. Medžiotojas medžioklės metu matė du vilkus, sumedžiojo vieną.

Jau pusšimtis

Lietuvoje iki šios dienos jau sumedžioti 49 vilkai. Šiais metais Aplinkos ministerija patvirtino 190 vilkų limitą. Vadinasi, tiek vilkų galės sumedžioti visos Lietuvos medžiotojai.

Vilkus medžiotojai gali medžioti iki kovo 31 dienos, tačiau išnaudojus jų sumedžiojimo limitą, sezonas nutraukiamas anksčiau.

Pastaraisiais metais būtent taip ir įvykdavo, mat vilkų populiacija yra tikrai didelė. Nustatyta, kad šiuo metu Lietuvoje gyvena ne mažiau kaip 63 vilkų šeimos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video