Kėdainių rajone sudegė namas

 Kėdainių rajone sudegė namas

Paryčiais ugniagesiai užgesino liepsnas, buvo konstatuota, kad gaisro metu nudegė stogas, išdegė perdanga, namo vidus bei viduje buvę namų apyvokos daiktai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar labai ankstyvą rytą Kėdainių rajone kilo gaisras, kurio metu sudegė medinis namas. Įvykio aplinkybes aiškinasi ugniagesių gelbėtojų ekspertai, tačiau laimei, jau patvirtinta, jog gaisro metu žmonės nenukentėjo.

03 val. 36 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Nociūnų kaime, Vandžiogalos gatvėje, atokiau nuo kaimo galimai dega namas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams gyvenamasis namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs.

Ugniagesiai atliko žvalgybą, buvo nustatayta, kad pastatas 10×7 m, 1 aukšto, medinis, apkaltas medinėmis lentomis, perdanga medinė, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas, vanduo buvo imamas iš šalia namo esančios kūdros, tačiau telkinyje nepakako vandens. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 7 km esančio tvenkinio.

Paryčiais ugniagesiai užgesino liepsnas, buvo konstuota, kad gaisro metu nudegė stogas, išdegė perdanga, namo vidus bei viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Išgelbėtas už 7 metrų esantis ūkinis pastatas. Iš namo išnešti 2 dujų balionai. Gaisrą gesinti trukdė stiprus gūsingas vėjas su lietumi. Ar buvo dūmų detektorius, nenustatyta.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video