Kėdainių rajone degė senelių globos namai

 Kėdainių rajone degė senelių globos namai

Naktį iš penktadienio į šeštadienį specialiųjų tarnybų sujudimas buvo Labūnavos kaime, kur įsikūrusiuose senelių globos namuose kilo gaisras./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš penktadienio į šeštadienį didelis specialiųjų tarnybų sujudimas buvo Labūnavos kaime, kur įsikūrusiuose senelių globos namuose kilo gaisras. Laimei, incidento nebūta didelio. Dalis gausių ugniagesių pajėgų buvo atšauktos kelyje, medikų pagalbos taip pat niekam neprireikė. 

Nerimastingas pranešimas

Bendrąjį pagalbos centrą  22 val. 33 min. pasiekė pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaimo Serbinų  gatvėje dega senelių globos namai.

Pranešėjas informavo, kad 2-ų aukštų mūriniame pastate gali būti iki pusės šimto žmonių.

Į Įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Josvainių, Dotnuvos ir Pramonės ugniagesių komandos, Kauno rajono Babtų ir Vandžiogalos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Laimei, incidento nebūta didelio. Dalis gausių ugniagesių pajėgų buvo atšauktos kelyje, medikų pagalbos taip pat niekam neprireikė. 

Aut. past.

Išdegė vonios kambarys

Pirmosios gelbėtojų pajėgos įvykio vietą pasiekė 22 val. 51 min. Ugniagesiai nedelsdami atliko žvalgybą.

„Buvo nustatyta, kad gaisras kilo 2,5×4 metrų dydžio vonios kambario patalpoje. Pastate jautėsi svilėsių kvapas, ugnies nebuvo.

Pastatas mūrinis, 2 aukštų, 12×6 metrų dydžio, stogas vienšlaitis dengtas skarda. Dūmų detektoriaus patalpoje nebuvo“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Užgeso savaime

Ugniagesiai konstatavo, kad savaime užgesusio gaisro metu nudegė ir nukrito įtempiamosios lubos, apsilydė 4 lubiniai šviestuvai, elektros instaliacijos laidai ir ritininės užuolaidos, aprūko patalpos sienos.

„Šalia esantys du kambariai ir koridorius nenukentėjo. Gretimame kambaryje gyvenantys du seneliai išėjo patys, jiems medikų pagalbos neprireikė.

Už 15 metrų pagrindiniame globos namų pastate gyvenantys 40 gyventojų ir 2 darbuotojai nenukentėjo“, – informavo Dž. Vaitkevičienė.

Pastatas priklauso VšĮ ,,Gintkosta“, čia įsikūrę privatūs senelių globos namai „Smiltelė“.

2 Komentarai

  • kad ne taip jautriai reaguotų į kainų kilimą.

  • reikia tik pagalvoti kiek buvo strioko seneliams. Baisu.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video