Kėdainių rajone degė automobilis

 Kėdainių rajone degė automobilis

Automobilis buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams.

www.rinkosaikste.lt

Vakar pavakarę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vincgalio kaimą, mat gyventojai pranešė, kad atvira ugnimi dega automobilis.

16 val. 21 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad žmonės mato, kaip Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Vincgalio kaimo Giraitės gatvėje, apleisto daugiabučio kieme, piliečiai degina automobilį.

Kadangi pranešta, kad šalia automobilio yra daugiabutis, į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Krakių ugniagesių komandos, policijos pareigūnai.

Į įvykio vietą pirmieji atvyko Dotnuvos ugniagesiai. Paaiškėjo, kad automobilis buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams, todėl Krakių ugniagesių komanda buvo atšaukta kelyje.

Ugniagesiai išsiaiškino, kad 2000 metų gamybos automobilis „Ford Focus“ buvo ardomas metalo laužui. Ardant automobilį ir kilo gaisras.

Gaisro metu apdegė variklio skyrius bei automobilio dugnas.

Įvykis tiriamas.

1 Komentaras

  • čia parašyta-piliečiai degina automobilį?😆

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video