Kėdainių PSPC sukako 25-eri metai

 Kėdainių PSPC sukako 25-eri metai

Kėdainių PSPC darbuotojai didžiajame ekrane galėjo išvysti įvairiais laikotarpiais nuotraukose užfiksuotus šventinius įstaigos įvykius./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šiemet, spalio 1-ąją Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrui (PSPC) sukako 25-eri. Gimtadienio proga pirmadienį, per patį vidurdienį, į rudeniškais akcentais išpuoštą salę susirinkę darbuotojai didžiajame ekrane galėjo išvysti įvairiais laikotarpiais nuotraukose užfiksuotus šventinius įstaigos įvykius. Į gimtadienio minėjimą susirinko gausus būrys svečių, gerą pusvalandį liejosi sveikinimai.

Besikeičianti įstaiga

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė pažymėjo, kad šiandien centras yra stabiliai dirbanti, tačiau ir besikeičianti įstaiga.

„Tai jaunatviškas, bet kartu ir brandus gimtadienis. Mums sekasi tikrai neblogai – dirbame daug, tačiau neužmirštame ir savęs, savo darbuotojų, tad stengiamės tas šventes paminėti.

Mūsuose nieko naujo – artėja gripo sezonas, daugėja pacientų, sergančių lėtinėmis ligomis. Mūsų kasdienybė yra darbinga.

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė pažymėjo, kad šiandien centras yra stabiliai dirbanti, tačiau ir besikeičianti įstaiga./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Manau, kad ateinančiais metais mes turime būti veržlesni, daugiau pasiekti. Pokyčių bus – kai kurie jau inicijuoti, kiti dar tik bus inicijuojami, tad truputėlis kantrybės ir pamatysite.

Norėčiau palinkėti neprarasti meilės darbui, neprarasti tikėjimo tuo, ką darome, nepamiršti lojalumo savo įstaigai, pasirūpinti savo sveikata ir vesti šią įstaigą sėkmės keliu“, – kalbėjo J. Kleivienė. 

Jubiliejinį gimtadienį šiemet švenčia 318 centro darbuotojų, iš jų 74 gydytojai, 150 slaugytojų.

Aut. past.

Svečių gausa

Į šventinį gimtadienio minėjimą medikų pasveikinti atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, vicemeras Paulius Aukštikalnis, Seimo narė Jurgita Sejonienė, savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkė Raimonda Augienė, įvairių įstaigų, biurų atstovai, tarybos nariai.

Į šventinį gimtadienio minėjimą medikų pasveikinti atvyko Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Daugiau nei 300

Jubiliejinį gimtadienį šiemet švenčia 318 centro darbuotojų, iš jų 74 gydytojai, 150 slaugytojų.

„Tikimės, kad ši proga svarbi ir daugiau nei 39 tūkstančiams mūsų įstaigoje prisirašiusių pacientų. Pastaraisiais metais, patyrę ne vieną iššūkį ir išbandymą, šiandien drąsiai galime pasakyti – užsigrūdinome, atsinaujinome, subrendome“, – apibendrino Kėdainių PSPC direktorė.

4 Komentarai

  • O tai kuo skirsis buvusi poliklinika nuo PSPC?Pirmoji,jau tikriausiai ir 50 metu galėtu mineti.

    • pritariu

  • Pinigu plovykla kitokia

  • Kada Kėdainiuose baigssis šventės ir tamulis galės grįžt į darbą?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video