Kėdainių PSPC nuo liepos teikiamos naujos paslaugos

 Kėdainių PSPC nuo liepos teikiamos naujos paslaugos

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių PSPC nuo liepos pradėtos teikti naujos ambulatorinės II lygio chirurgijos paslaugos. Jas su šeimos gydytojo siuntimu nemokamai gali gauti bet kurioje gydymo įstaigoje prisirašę pacientai.

Ambulatorinės II lygio chirurgijos paslaugas teiks kompetentingi, ilgametę patirtį turintys gydytojai chirurgai: Andrius Chmeliauskas, Nerijus Čaponka, Artūras Indriuška, Arvydas Kleiva ir Rimas Randakevičius kartu su bendrosios praktikos slaugytojomis Greta Plagaite, Gitana Dzikiene ir Jūrate Žigmantiene.

Bus atliekama: odos bei minkštųjų audinių darinių operacijos, biopsijos, nago rezekcijos, pūlinių atvėrimo operacijos su vietine nejautra ir kt.

Specialistai konsultuos ir gydys rožę, odos pūlinius, furunkulus, karbunkulus, įvairias kitas odos ir poodžio infekcijas, įvairias žaizdas ir kt.

Kėdainiečiai kviečiami registruotis Šeimos medicinos skyriaus (suaugusiųjų) registratūros tel.: +370 347 61 434; +370 347 61 334; +370 612 04 039 arba internetu https://ipr.esveikata.lt (II lygio chirurgo paslaugoms).

Kėdainiu PSPC nuotr.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video