Kėdainių PSPC gavo akreditaciją šeimos medicinos paslaugai

 Kėdainių PSPC gavo akreditaciją šeimos medicinos paslaugai

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos kovo 29 d. patvirtino, kad VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras akredituotas šeimos medicinos paslaugai. Kėdainių PSPC išduotas įstaigos akreditavimo pažymėjimas Nr. J24-68.

„Tai be galo svarbi diena mūsų įstaigai, mūsų pacientams ir darbuotojams, nes įstaigos akreditavimas užtikrina medicinos paslaugas teikiančios įstaigos kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Šis statusas mūsų pacientams neabejotinai suteikia dar tvirtesnį saugumo ir užtikrintumo jausmą, juk patikite mums svarbiausia, ką galite – savo sveikatą.

Mūsų įstaigai akreditavimas yra visų pirma ilgalaikio ir kryptingo komandinio darbo rezultatas. Šis statusas suteikiamas tik įstaigoms, kurios pasiekė aukščiausius paslaugų teikimo standartus pagal įvairius akreditavimo standartuose nustatytus kriterijus.

Norime pasidžiaugti, kad aukščiausiais balais įvertintas įstaigos atitikimo šeimos medicinos paslaugų akreditavimo standartams. Iš būtinų kriterijų įstaiga atitinka 99,3 proc., o iš siektinų kriterijų – 86,0 proc.

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė: „Šis statusas mūsų pacientams neabejotinai suteikia dar tvirtesnį saugumo ir užtikrintumo jausmą, juk patikite mums svarbiausia, ką galite – savo sveikatą“./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Įveikėme šį kelią, todėl akredituotos įstaigos vardas motyvuoja išlaikyti aukštą paslaugų teikimo lygį ir toliau teikti kokybišką medicininę pagalbą bei rūpintis pacientų gerove“, – įvertinimu džiaugiasi Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė.

Ji dėkoja visiems darbuotojams už bendradarbiavimą, rūpestį ir indėlį, įveikus akreditavimo tarnybos keliamus iššūkius ir pasiekus bendrą tikslą.

„Dėkojame ir pacientams, kurie renkatės mūsų įstaigos teikiamas paslaugas ir patikite mums savo sveikatą. Mes stengiamės dėl Jūsų ir labai džiaugiamės šiuo įvertinimu ir žinome, kad ir Jūs jausitės laimingi žinodami, kad įstaigoje teigiamų paslaugų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Akreditavimas šeimos medicinos paslaugai – tai kokybės ženklas mūsų įstaigai ir esame turbūt vienintelė tokį įvertinimą pasiekusi ir gavusi sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti šeimos medicinos paslaugas, Kėdainių rajone“, – sako J. Kleivienė.

Parengta pagal Kėdainių PSPC inf.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video