Kėdainių pareigūnai organizuoja reidus

 Kėdainių pareigūnai organizuoja reidus

Kėdainių pareigūnai kartu su bendruomenės pareigūnais gegužę organizuoja įvairius reidus, kurių metu tikrinamas vairuotojų blaivumas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo bei Veiklos skyriaus pareigūnai kartu su bendruomenės pareigūnais gegužę organizuoja įvairius reidus, kurių metu tikrinamas vairuotojų blaivumas. Reidų metu jau patikrinta daugiau nei pusė tūkstančio vairuotojų. Tačiau yra ir tokių piliečių, kurių net reidai neatbaido – štai praėjusį savaitgalį buvo sulaikyti net du.

Speciali priemonė

Kėdainių pareigūnai skaičiuoja specialiųjų prevencinių priemonių rezultatus.

Štai gegužės 4–10 dienomis dalyvauta priemonėse, skirtose transporto priemonių vairuotojų blaivumui (apsvaigimui nuo narkotinių, psichotropinių ar kitokių psichiką veikiančių medžiagų) tikrinti.

Priemonių metu buvo patikrinti 638 vairuotojai. Iš patikrintųjų – 1 neblaivus automobilio vairuotojas, 1 motorolerio vairuotojas, 4 dviratininkai.

Sulaikė du

Tačiau yra ir tokių piliečių, kurių net reidai neatbaido – štai praėjusį savaitgalį buvo sulaikyti net du.

Vėlų penktadienio vakarą, apie 22 val. 45 min., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, sustabdžius automobilį „Citroen C8“ ir patikrinus 39-erių metų vairuotojo blaivumą, alkotesteris parodė 1,83 promilės.

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.

Aut. past.

Tai – vidutinis girtumo laipsnis, už kurį numatyta baudžiamoji atsakomybė, vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Šeštadienį į policijos akiratį pateko dar vienas girtas vairuotojas, kuris Kėdainių rajono Surviliškio miestelyje vairavo mopedą „Kymco Agility“.

28-erių metų vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,90 promilės.

Abiejų vyrų transporto priemonės evakuatoriumi nugabentos į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Policija primena

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.

Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

„Primename, kad apsvaigusiam ar neblaiviam vairuoti automobilį ar kitą transporto priemonę, taip pat ir dviratį bei paspirtuką – draudžiama“, – informuoja Kėdainių rajono policija.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki gegužės pabaigos – 5), dar 194 sužeisti (pernai – 186). 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video