Kėdainių mieste asfaltuojamos gatvių duobės

 Kėdainių mieste asfaltuojamos gatvių duobės

.Kėdainių mieste jau vykdomi gatvių tvarkymo darbai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste jau antra savaitė vykdomi gatvių tvarkymo darbai – mūsų miesto gatves šiemet tvarko ukmergiškiai. Po itin permainingos žiemos šiemet duobių miesto gatvėse itin daug, tad kelininkams darbo netrūksta. Tiesa, iki kelininkų pasirodymo duobes kosmetiškai bandė tvarkyti ir pati seniūnija. Taip daroma kiekvienais metais, iki bus pasirašyta darbų sutartis su kelininkų įmone.

Ukmergiškių įmonė

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad įmonė „Ukmergės versmė“ mieste darbus jau įpusėjo.

„Darbus šiemet vykdo ukmergiškiai. Jie laimėjo skelbtą konkursą.

Beje, jie yra ir anksčiau laimėję konkursus ir vykdę darbus mūsų mieste. Šiemet užlopysime 400 kvadratinių metrų duobių.

Tiesa, į šį skaičių neįeina daugiabučių kiemai, juos skaičiuosime ir darbus vykdysime atskirai“, – paaiškino darbus prižiūrintis V. Petraitis

Šiemet po itin permainingos žiemos duobių miesto gatvėse daug, tad kelininkams darbo netrūksta./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Duobių daug

V. Petraitis pažymėjo, kad žiema šiemet nebuvo pastovi, tad duobių mieste tikrai nemažai, kelininkai turi daug darbo.

„Ši žiema buvo tokia įvairi: tai smarkiai šalo, tai šilo, visko buvo. Tad gatvėse išsimušė nemažai duobių. Buvome gavę ir gyventojų skundų, raginimų tvarkyti gatves.

Kaip ir kasmet, imamės priemonių, kad važiuoti Kėdainių gatvėmis ir gatvelėmis būtų saugu.

Vos nutirpus sniegui buvome priversti imtis skubių priemonių – užpilti atsiradusias duobutes skalda ir žvyru. Žinoma, tai buvo laikinas problemos sprendimas, tačiau jis buvo būtinas.

Tokius darbus darome kasmet, o pavasarį, kuomet paskelbiamas konkursas ir paaiškėja laimėtojas, vykdomi duobių asfaltavimo darbai“, – paaiškino inžinierius.

Darbus šiemet vykdo ukmergiškiai –„Ukmergės versmė“. Bendrovės darbininkai užlopys 400 kvadratinių metrų duobių.

Aut. past.

Būkime atidūs

Šiuo metu kelininkai pluša miesto gatvelėse, netrukus jie imsis lopyti gatves ir tarp daugiabučių kiemų.

Tiesa, kelininkams galvos skausmą kelia ne pats darbas ir net ne oro sąlygos, o

trukdžiai – žmonės dažnai nekreipia dėmesio į kelininkus ir nepatraukia savo automobilio, taip sudarydami kliūtį sutvarkyti duobę.

Todėl kelininkai prašo gyventojų supratimo – patraukti automobilius, kuomet vykdomi darbai, bei pro darbų vietą važiuoti atsargiai ir saugiai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video