Kėdainių ligoninės griūtis nesibaigia?

 Kėdainių ligoninės griūtis nesibaigia?

Kėdainių ligoninėje – itin išaugusi įtampa. Nemažai ilgamečių medikų paliko ligoninę, drąsesni neslepia, kad išeiti teko dėl nesuvokiamo naujosios ligoninės direktorės požiūrio į kolektyvą./Andriaus Kasparavičiaus nuotr.

Iš darbo išeina vis daugiau ilgamečių darbuotojų, nėra net kam apžiūrėti moterų – visi ginekologai atostogauja vienu metu

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių ligoninėje tvyro įtampa – iš darbo išeina vis daugiau ilgamečių darbuotojų, o likusieji skundžiasi slogia atmosfera, nuolatine įtampa ir baime dėl savo darbo vietų. Baimindamiesi dėl savo likimo žmonės nedrįsta viešai kalbėti, tačiau bando gelbėtis kitaip. Darbo inspekciją jau pasiekė skundas, tad šioji Kėdainių ligoninėje pradėjo tyrimą. Nusivylę ir įsibaiminę ne tik medikai, bet ir pacientai, tačiau šiuos mero Valentino Tamulio paskirta naujoji ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė vadina itin „pagarbiai“ – tik žviegiančiais ir cypiančiais.

Visi ginekologai atostogauja vienu metu

Su dar didesnėmis bėdomis susiduria moterys, kurių realiai net nėra kam apžiūrėti, ir ne tik nėščios, nes po Akušerijos ir ginekologijos skyriaus reorganizavimo Kėdainių ligoninėje liko tik vienas ginekologo etatas, kuris yra išdalintas keturiems gydytojams. O šie visi atostogauja vienu metu. Bent jau taip buvo liepos 20 dieną.

E. Vaškevičienė, privalanti planuoti gydytojų atostogų grafikus taip, kad pacientai neliktų be paslaugų, dėl to pernelyg nesuka sau galvos ir didelės problemos nemato – esą viena ginekologė anksčiau grįš iš atostogų ir problema išsispręs – bent dalinai paslaugų teikimas bus atnaujintas.

O šia situacija susidomėjus rajono politikams, paaiškėjo ir tai, kad kėdainiškiams ilgą laiką buvo kabinami „makaronai ant ausų“ bandant juos įtikinti, kad dauguma šio krašto moterų gimdo Kaune, todėl esą čia Akušerijos ir ginekologijos skyrius ir nereikalingas.

Ir nežinia, ar tai tik sutapimas, ar ne, kad ligoninei pradėjus vadovauti jonavietei E. Vaškevičienei, dauguma Kėdainių rajono moterų važiuoja gimdyti ne į Kauną, kaip buvo teigiama prieš uždarant Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyrių, bet būtent į Jonavą, iš kurios kasdien į darbą ir važinėja E. Vaškevičienė.

Rajono tarybos narė Aušrelė Kaminskienė atkreipė dėmesį ir į tai, kad savivaldybės indėlis siekiant išsaugoti skyrių buvo mažas./Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Nėščioms – daug nerimo, tad viena net kreipėsi į savivaldybę

Tai, kad Kėdainiuose uždarant Akušerijos ir ginekologijos skyrių iš darbo buvo atleisti arba sulaukę netenkinančių pasiūlymų dėl darbo sąlygų keitimo tiesiog buvo priversti išeiti savo noru 25 medikai, o naujajai ligoninės vadovei, panašu, net nepajėgiant tinkamai susitvarkyti su likusių ginekologų darbo grafikais išleidžiant juos atostogauti, rajono politikams nepraslydo pro akis, kai savivaldybę pasiekė vienos nėščios kėdainietės skundas.

„Nėščiųjų skyrius nedirba, ir ypač šiuo metų laiku neįmanoma pakliūti pas akušerijos, ginekologijos specialistą, kai pasirinktas atostogauja, o kitų specialistų tiesiog nėra! Bent taip registratorės atsako – gydytojų nėra!  

Suėmus kad ir dideliems skausmams ar pajutus nepatogumus, nepažintus pojūčius ar kitus dalykus, kurie galimai nėra pavojingi gyvybei, bet reikalauja mediko patikrinimo ir įvertinimo, KUR kreiptis?

Jei per dieną nėštukei kraujas iš nosies bėga kelis kartus, svaigsta galva – ar to jau pakanka kviestis greitajai?

Kaip elgtis nėščiajai, kur gauti reikalingą informaciją?“ – teiravosi kėdainietė skunde, kurį gavo ir rajono savivaldybės administracija.

Tiesa, moteris gavo atsakymą, kad kreiptis tokiais atvejais be registracijos gali į Kėdainių PSPC dirbančius ginekologus.

Jaučiasi apgauta

Tačiau paaiškėjo, kad teorinis atsakymas ir realybė skiriasi kaip diena ir naktis.

Sklandžiu nėštumu pasidžiaugti negalinti kėdainietė Irina taip pat sako, kiek ėjusi, tiek atsitrenkusi… į užrakintas to legendinio 55 kabineto duris.

„Mane apgavo, suteikė neteisingą informaciją ir tuščias viltis, kad gausiu reikalingą pagalbą Kėdainių PSPC.

Dėl mažėjančio gimstamumo Kėdainių ligoninė uždarė Akušerijos ir ginekologijos skyrių, kur buvo suteikiama visa pagalba nėštumo, gimdymo atvejais, moterų kitų ligų atvejais. Deja, šiuo uždarymu viskas nesibaigė, nes šiuo metu nėra jokios pagalbos, kuri buvo minėta iš ligoninės atstovų.

Poliklinikoje nėra galimybės rasti gydytojo 55 kabinete, kabinetas visada arba tuščias su pravertomis durimis, arba jis užrakintas.

Kelis kartus teko laukti prie gydytojo kabineto ir 3 valandas, nes gauti talonėlio nėra galimybės dėl eilių, nors gydytojas būna nurodęs ateiti ryte, bet, deja, priimti negali, nes… vėl pasikartosiu, pirmosios eina su registracija.

Pradėjau lankytis į darbo laiko pabaigą, kuri, pasirodo, yra 14 val.! Ir mano gydytojas dirba tik trečiadienį! Pakliūti pas jį yra tikras iššūkis.

Naujoji ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė pacientus vadina „žviegiančiais ir cypiančiais“.

Aut. past.

Kėdainiuose su moterų konsultacija yra baisi TRAGEDIJA, jei reikia pagalbos – jos nerasi ne tik pagrindinėje poliklinikoje, bet ir privačiose. Kėdainiai neturi moteris gydančių gydytojų! Gydytojo atostogų laiku, jo darbo dieną niekas jo nepavaduoja, o jei pamėgintumėte paskambinti į registratūrą, norėdami patikrinti, kaip vyksta registracija, galite gauti „malonius“ atsakymus: gydytojai atostogauja, vietų nėra, kur kreiptis, ką daryti – nežinau“, – nusivylimo neslėpė nėščia moteris.

Iš tiesų rado staigmeną

Apie tokius kėdainiečių skundus sužinoję rajono tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto nariai nusprendė, kad jau pats metas rimčiau pasidomėti, kaip klostosi reikalai ligoninėje nuo gegužės antros pusės uždarius Akušerijos ir ginekologijos skyrių.

Liepos 20 dieną Kėdainių ligoninėje jie susitiko su naująja šios įstaigos direktore E. Vaškevičiene ir, surengę savo pasitarimą, atrado staigmeną – kad tikrai ligoninėje nėra nė vieno dirbančio ginekologo.

Su rimta bėda – tik kitur

Taigi akivaizdu, kad tiek rimtų bėdų dėl sveikatos ar nešiojamo kūdikio, tiek paprastesnių problemų prispaustos kėdainietės paliktos be realios pagalbos. Jei kas nutinka, nėra kitos išeities kaip ieškoti pagalbos Jonavoje ar Kaune.

„Apie 20 tūkst. moterų lieka be jokios ginekologinės pagalbos ne tik ne darbo, bet ir darbo valandomis, ir net ir darbo dienomis, jei visi gydytojai atostogauja ir skyrius lieka tuštutėlis.

Nuo gegužės mėnesio, kai Kėdainiuose nebeteikiamos akušerijos paslaugos, Kauno klinikose gimdė 5 kėdainietės, o Jonavos ligoninėje – 39! /BNS/ Juliaus Kalinsko nuotr.

Gali būti tikrai labai skubios pagalbos atvejų, kai pacientės vežimas į kitą miestą apskritai gresia skaudžiausiomis pasekmėmis“, – kalbėjo Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Aušrelė Kaminskienė.

Žinoma, tokia situacija vasaros metu gal ir nebūtų susidariusi, jei reorganizuojant skyrių ligoninės direktorė nebūtų atleidusi tokios krūvos medikų.

Vis tiek renkasi Kauną?

Ir prieš uždarant skyrių ir jį jau uždarius vienas iš argumentų buvo tas, kad esą ar šiaip, ar anaip kėdainietės mieliau renkasi važiuoti gimdyti į Kauną, tad Kėdainiuose esą akušerijos paslaugų ir nereikia.

Tą pačią mintį liepos 20 dieną rajono tarybos Sveikatos ir aplinkos apsaugos komiteto nariams ir toliau nė nebandydama sudvejoti teigė ligoninės vadovė.

„Ir šiandien, ir anksčiau buvo populiaru tartis su gydytoju ir važiuoti į gydymo įstaigą, ir važiuoti gimdyti ten, kur moteris nori.

Taip pat negalima pamiršti, kad yra tam tikra pacienčių grupė, kuri nerimauja, kad jei gimdymo metu nutiks neplanuota situacija, ji vis tiek bus išvežta į Kauną. Kam rizikuoti gimdyti Kėdainiuose, jei vis tiek tikimybė iškeliauti į Kauną?

Geriau jau tiesiai ten, ramiai gimdyti.

Dar kitas dalykas, mes esame pripratę, kad rajone gerų gydytojų nėra. Važiuosime į Kauną, nes Kaune viską sutvarkys gerai.

Nors neretai tie patys gydytojai dirba ir Kaune, ir rajonuose“, – sakė ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė.

Kad realiai situacija yra kitokia, įrodo statistika

Pati ilgus metus akušere dirbusi Edita Bodendorfė teiravosi, kokios yra slaugytojų išėjimo iš darbo priežastys ir ar kartais jos nėra susijusios su gaunamu atlygiu./Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Tačiau, kad realiai yra visiškai kitaip nei sako E. Vaškevičienė, paaiškėjo „Rinkos aikštei“ gavus duomenis apie Kėdainių gimdyves ir kitas moteris, kurioms prireikia ginekologinės pagalbos, iš Jonavos ligoninės ir Kauno klinikų.

Skaičiai yra visiškai priešingi ir naujosios ligoninės vadovės teiginiams, ir ilgus metus kėdainiečių galvose sėtai minčiai, esą daugelis moterų iš Kėdainių atsisako gimdyti šiame mieste ir ar šiaip, ar taip važiuoja į Kauną.

Nuo gegužės mėnesio, kai Kėdainiuose nebeteikiamos akušerijos paslaugos, Kauno klinikose gimdė 5 kėdainietės, o Jonavos ligoninėje – 39!

Jonava – paskutinis bastionas

Jonavos ligoninės direktorius Gediminas Ramanauskas sakė, kad nepaisant to, jog jo vadovaujama ligoninė labai džiaugiasi išsaugojusi savo Akušerijos ir ginekologijos skyrių, tačiau neslėpė nusivylimo sveikatos sistemos reforma.

„Ligoninės turėtų kovoti su visa sistema, kuri atitolina paslaugas nuo žmonių. Trečiojo lygio paslaugos yra trečiojo lygio paslaugos, tačiau visos kitos paslaugos turi būti užtikrinamos šalia žmogaus.

Chirurgija, akušerija, ginekologija, traumatologija – na, dėl tokių dalykų žmogus neturi važiuoti 50 ar 100 kilometrų.

Sistema eina į kažkokius pseudo taupymus, pseudo reorganizacijas, bet iš tiesų aiškiai matosi, kad mažiausiai atsižvelgiama į žmones. Vietoje to, kad sustiprintų ligonines, dabar rūpinasi, rodos, tik piniginiu klausimu.

Aišku, mes džiaugiamės, kad mūsų skyriaus neuždarė. Išlikome, nes atitikome reikalavimus.

Atvažiuoja pas mus moterys ir iš Kėdainių, ir iš Ukmergės, Kaišiadoryse seniai skyrius uždarytas, tai ir iš ten atvažiuoja, net ir iš Kauno atvyksta, tos, kurios nenori konvejerio.

Esame paskutinis bastionas, Jonava, jei mes išliksime, tik tada yra šansas visiems regionams. Norime įrodyti, kad ir rajonuose ligoninės gali suteikti kokybiškas, geras paslaugas, kurias gyventojai mielai renkasi.

Pasak ligoninės direktorės, vienas ginekologas bijodavo priimti gimdymus. Tokie jos žodžiai itin sukrėtė akušere dirbusią Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narę Editą Bodendorfę. Ji sakė pati ilgus metus dirbusi Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje su visais ginekologais, tačiau pirmą kartą girdinti tokias akiplėšiškas ir juos nuvertinančias išvadas.

Aut. past.

Bandome nešti šitą didelę reformos naštą“, – sakė ligoninės vadovas.

Patvirtino: dauguma kėdainiečių važiuoja į Jonavą, Kauną renkasi tik mažuma

Jonavos ligoninės direktorius G. Ramanauskas pateikė ir skaičius – be 39 kėdainiečių gimdyvių, per tris mėnesius Jonavos ligoninėje buvo atvykusios ir 19 moterų iš Kėdainių rajono dėl ginekologinių problemų.

Buvo atlikta 11 konsultacijų, 5 moterys paliktos stebėjimui.

Tuo tarpu Kauno klinikos padidėjusio kėdainiečių pacienčių skaičiaus nepastebėjo.

„Į Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos kliniką gali atvykti visos norinčios čia gimdyti moterys iš visos Lietuvos. Gegužės mėnesį šioje klinikoje gimdė 5 moterys iš Kėdainių miesto ar Kėdainių rajono.

Reikšmingai padidėjusio pacienčių srauto nepastebime ir nors vasaros laikotarpis ligoninėje visada būna įtemptas, personalo trūkumo nejaučiame, o palatų netrūksta. 

Į Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos kliniką dažniausiai konsultacijoms ir gimdymui nėščiosios atvyksta savo transportu ir gimdo dalyvaujant vyrui.

Greitosios medicinos pagalbos automobiliais moterys atvyksta retai, dažniausiai tik tada, kai būna persiunčiamos iš kitų ligoninių“,  – komentavo ​Akušerijos ir ginekologijos klinikos Gimdymo skyriaus vadovė Laima Bagušytė.

Kėdainiuose patekti pas akušerį-ginekologą misija – beveik neįmanoma./
Eglės Kuktienės nuotr.

Savivaldybė neatstovauja žmonėms?

Dar viena priežastis, kodėl Kėdainių ligoninėje buvo panaikintas Akušerijos ir ginekologijos skyrius – jo išlaikymo kaštai.

Nuolat buvo kalbama, esą skyrius dirba nuostolingai, todėl jį turi išlaikyti kiti ligoninės skyriai ir esą dėl to tarp pačių medikų kildavo nesusipratimų. Teigta, kad Akušerijos ir ginekologijos skyriaus išlaikymas Kėdainių ligoninei kasmet kainuotų apie pusę milijono, o tokių pinigų savivaldybė skirti tam, kad skyrius išliktų, nebuvo pasiruošusi.

Rajono tarybos narė Aušrelė Kaminskienė atkreipė dėmesį ir į tai, kad savivaldybės indėlis siekiant išsaugoti skyrių buvo mažas.

„Buvo surinkta ir daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų parašų, tačiau jie nebuvo pristatyti rajono tarybai, politikai negalėjo tos situacijos išanalizuoti.

Savivaldybė neatstovauja žmonėms“, – reziumavo politikė, mat iš tiesų didesnei pusei Kėdainių gyventojų reikalingų paslaugų gauti vietoje greičiausiai ir nepavyks.

Per tuos kelis mėnesius, kai jau dirba naujoji ligoninės vadovė, iš darbo išėjo ir daugiau ilgamečių medikų: direktoriaus pavaduotoja Rita Kuodienė, vyriausioji ligoninės slaugytoja Danutė Adomėnienė, konsultacijų poliklinikos vyriausioji slaugytoja neteko savo pareigų, taip pat išėjo kai kurie kiti skyriuose dirbę medikai.

Aut. past.

Skolą sumažino 100 tūkst. eurų

Kėdainių ligoninės vadovė E. Vaškevičienė sakė, kad jai atėjus dirbti ligoninė turėjo apie 350 tūkst. eurų minusą. Šiuo metu jis yra mažesnis ir siekia apie 250 tūkst. eurų.

Be abejo, sutaupyti leido būtent Akušerijos ir ginekologijos skyriaus reorganizacija ir faktas, kad nebereikia mokėti atlyginimo 25 patyrusiems medikams ir akušerėms.

Ginekologą apkaltino bijojus priimti gimdymus

Tiesa, du medikai ir dvi akušerės dirba Jonavos ligoninėje, ir šiuo personalo pagausėjimu Jonavos ligoninės direktorius labai džiaugiasi.

Tuo tarpu Kėdainių ligoninės vadovė, kalbėdama apie šios ligoninės ginekologų kompetencijas, Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narius šokiravo pareikšdama, kad vienas ginekologas… bijojo priimti gimdymus.

„Mūsų vienas ginekologas bijodavo priimti gimdymus. Tai rodo mūsų gydytojų kompetenciją.

Tam, kad gydytojas turėtų aukštas kompetencijas, jis turi turėti darbo pilną darbo dieną“, – kalbėjo E. Vaškevičienė.

Tokie žodžiai itin sukrėtė akušere dirbusią Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narę Editą Bodendorfę.

Ji sakė pati ilgus metus dirbusi Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje su visais ginekologais, tačiau pirmą kartą girdinti tokias akiplėšiškas ir juos nuvertinančias išvadas.

Medikai vienas po kito išeina iš darbo

Tačiau, kaip jau minėta, Akušerijos ir ginekologijos skyriuje dirbusių 25 medikų praradimas Kėdainių ligoninei buvo tik pradžia. Paaiškėjo, kad dabar ligoninėje trūksta jau nemažai medikų.

Eglės Kuktienės nuotr.

Per tuos kelis mėnesius, kai jau dirba naujoji ligoninės vadovė, iš darbo išėjo ir daugiau ilgamečių medikų: direktoriaus pavaduotoja Rita Kuodienė, vyriausioji ligoninės slaugytoja Danutė Adomėnienė, konsultacijų poliklinikos vyriausioji slaugytoja neteko savo pareigų, taip pat išėjo kai kurie kiti skyriuose dirbę medikai.

„Šiuo metu trūksta kardiologų, galėtų būti dar vienas LOR, galbūt angiochirurgo gali prireikti, priėmimo skyriaus medikų, neurologų“, – vardijo E. Vaškevičienė.

Pacientus vadina „žviegiančiais ir cypiančiais“

Paklausta, ar pavyks įdarbinti ir reabilitologų, pas kuriuos itin didelės eilės, ligoninės vadovė pasakė, kad išeitį yra suradusi ir eilės netrukus sumažės.

„Su reabilitologais yra bėda.

Prikaišiojom tų talonų, visi žviegia, visi cypia, bet nuo rugsėjo pirmos dienos praktiškai dvigubai didės talonų skaičius ir problemos turėtų išsispręsti“, – sakė E. Vaškevičienė.

Kiek medikai uždirba, taip ir lieka neaišku

E. Bodendorfė, pasiteiravusi, kokios yra slaugytojų išėjimo iš darbo priežastys ir ar kartais jos nėra susijusios su gaunamu atlygiu, sulaukė ligoninės vadovės atsakymo, kad slaugytojos, dirbančios paromis, gauna vidutiniškai 1 050 eurų, gydytojai – 2 tūkst. eurų.

„Mano ne viena kolegė išėjo dirbti į Terapinį skyrių, į rankas gauna 630 eurų. O darbas tikrai sunkus, pacientų daug. Tai kaip tada taip išeina, kad kažkas gauna daugiau kaip tūkstantį, o Terapiniame skyriuje gauna tik 630 eurų?“ – teiravosi E. Bodendorfė.

„Dėl atlyginimų esu girdėjusi visiškų nesąmonių. Žmonės šneka kartais tik tam, kad šnekėtų. Girdėjau visko, ir kad Priėmimo skyriuje slaugytojoms priedai nuimti, ir krūviai sumažinti. Sėdžiu ir galvoju – gal nuėmiau, einu pažiūrėsiu – nu ne, kaip buvo, taip ir yra.

Žinote, draugas ar ne draugas, bet sakyti gali bet ką, o kiek iš tiesų jis gauna, tai tik jis pats ir žino“, – situaciją aiškino ligoninės direktorė E. Vaškevičienė.

Liepos 20 diena gali būti vadinama simboline – po to, kai Kėdainių ligoninėje buvo uždarytas akušerijos ir ginekologijos skyrius, tądien ligoninėje nedirbo nei vienas ginekologas. Vasara, atostogų metas – skyrius buvo tuštutėlis.

Aut. past.

Trūksta pagarbos darbuotojams

„Rinkos aikštė“ jau prieš pat Akušerijos ir ginekologijos skyriaus reorganizavimą rašė, kad iš darbo išėję ginekologai buvo šokiruoti, sulaukę naujosios direktorės siūlymo pasilikti dirbti ligoninėje tiesiog neįtikėtinu darbo krūviu – 0,1 etatu.

Tačiau šis skyrius, rodos, ne vienintelis, nukentėjęs nuo nenoro išlaikyti ilgamečius darbuotojus.

Iš darbo išėjusi daugiau kaip 20 metų Kėdainių ligoninėje dirbusi vyriausioji slaugytoja Danutė Adomėnienė neslėpė, kad jos išėjimas buvo toli gražu ne toks, kokio būtų norėjusi, o naujosios direktorės E. Vaškevičienės elgesį apskritai prilygina mobingui.

Vis dėlto plačiau viešai pakomentuoti savo išėjimo iš darbo priežasčių buvusi ilgametė Kėdainių ligoninės darbuotoja nepanoro.

„Taip, išėjau iš ligoninės ne savo noru.

Ligoninės vadovės taikyti darbo, bendravimo metodai man buvo visiškai nepriimtini“, – sakė D. Adomėnienė.

Apie tai, kad ligoninės vadovė galimai nepagarbiai kalbasi su kolektyvu, „Rinkos aikštė“ gavo informacijos ir iš vis dar ligoninėje dirbančių medikų, kurie, be jokios abejonės, viešai apie tai kalbėti nedrįsta.

„Rinkos aikštės“ žiniomis, naujoji ligoninės vadovybė atsisakė čia dirbusių epidemiologų, iš darbo išėjo ir du gydytojai radiologai.

Kaip jau ir minėta, yra fiksuotas ir kreipimasis į Darbo inspekciją dėl tvyrančios emocinės įtampos Kėdainių ligoninėje, tad čia pradėtas tyrimas. Medikai pildo anonimines anketas, kuriose išsako savo pastebėjimus apie atmosferą darbe.

Vieno mediko pasidalintoje anketoje pažymėta, kad ligoninėje tvyro slogios nuotaikos, nežinomybė dėl darbo vietos, kolektyvas byra, atlyginimai neatitinka lūkesčių, darbuotojai spaudimą ir įtampą teigia jaučiantys nuolatos.

Tikina, kad tiesiog reikalauja darbą atlikti kokybiškai

Tuo tarpu ligoninės direktorė E. Vaškevičienė sako, kad tiesiog reikalauja iš darbuotojų kokybiško darbo ir kad darbas atitiktų jiems paskirtą darbinį krūvį, o tai, esą, iš tiesų daliai personalo labai nepatinka.

„Daug metų visi dirbo kas kaip norėjo, šiandien dienai yra pagrindiniai reikalavimai dirbti darbą pagal savo darbinį krūvį ir pagal savo kompetenciją. Tai reiškia, kad darbas turi būti atliktas, pacientai priimti ir jiems suteiktos kokybiškos paslaugos. Kai kurių darbuotojų tai tikrai netenkina, nes buvo įpratę dirbti visiškai kitaip ir dėl to jaučia įtampą. 

Kiekvienas dirbamas darbas yra nelengvas, jei iš tikro jį dirbi. Iš darbo nieks nebėgioja, nebent išeidinėja pensinio amžiaus žmonės, iki šiandien nieks nesubyrėjo“, – sakė E. Vaškevičienė.

83 Komentarai

 • Socialinė darbuotoja, dabartinė direktorė, sprendžia apie gydytojų kompetenciją??? Pavaduotoją vadina ,,pavadiaška,, , iseinanciai gydytojai padovanoja 45 ismieros kedus, psichiatrui grasina nepapulti po jos kurviu. Čia jums normalu? Tamulis meilę spindincion akim nuo jos ,, žavesio,, apakęs. Buvo visokių, bet tokios dar nematę.

 • Baisu, ligoninėje visiškas krachas, o Tamulis išsišiepęs ploja. Aj juk čia jo partietė parinkta vadovaut, raudona, kaip jis dabar. Visur savi, visi išsišiepę. Laukt tokį merą nafig su ta Vaškeviče į babėnų šilą ir tegul miške gyvena. Išgers abu ir galės žveris koliot.

 • Mūsų merui dabar po kaimus reik lakstyt, ten juk duoda nemokamsi paėst, įpila dar. Šioperis už valdiškus pinigus vežioja. Ko ne gyvenims. Gyvenk ir žvenk.

 • Su tokia vadove ir tokiu jos bendravimu ligoninė greitai risis žemyn. Gaila medikų, kurių darbo kokybei, pastoviai tvyranti įtampa, mobingas, pliusų nepriduoda. O ir požiūris į žmogų, ligonį baisus. Iš kokių kanapių ji išlindo, dar ir mero palaiminimą gavo? Matyt abudu tokie pat.

  • Cia tik direktorė,o kaimynystėj ir vyr.adm.

 • O vyresnio amžiaus darbuotojai – muziejus ir fosilijos ! Ar tai ne diskriminacija pagal amžių ?Tas nuostabus gatvės slengas pilasi ir e- pašte , tik + su gramatinėmis ir stiliaus klaidomis… ar Kėdainiams negėda dėl beraštės ligoninės direktorės?!

 • Tiesa, o kur dingo anketos darbo inspekcijai – ai, jas sėkmingai perfiltravo kadrų skyriaus (žmogiškųjų išteklių ) skyriaus darbuotojos ir dabartinė pavaduotoja.

  • Beabejo, o kaip kitaip pasirodyti, kad skundai tai tik butaforija. Esame minkšti ir pukuoti, niekam atlyginimų nekoreguojame, sąlygų nestatome, iš darbo atleisti nebauginame, visus gražiai vadiname….

   • Tai ką veikia rajono taryba? Čia kažkoks nužmogėjimas? Tokia vadovė jau turi nedirbti. Tamulis sakė tik praneškit.Pranešta. Gal kas užsiims gelbėt ligoninę.? GAL ministerija ko nors imsis?

  • Užpulta naujoji direktorė lygioj vietoj. Politinis užsakomasis straipsnis nuo įsiskaudinančiu ginekologu žvaigždžiu taip ir niekada nesuspindusiu

   • Tikrai, ginekologai suspindėjo tik savo šeimų išardymu, susimetus ligoninės budėjimuose… deja, Kaminskai tai pateisino.

    • Kaip galima tokia nesąmonę parašyti?

   • Tiesą parašė,tai jau užsakomasis. Medikai tikrai nenusipelnė „antikvarų“ pavadinimo.

 • Kai perskaičiau šį komentarą pašiurpau.Du tūkstančiai parašų Tamuliui nieko nereiškia. Tai gal dabar ne per kaimus lakstys ir šmeiž kitus, o tvarką padarys. Juk to nesukurs. Tai faktai:

  “ Socialinė darbuotoja, dabartinė direktorė, sprendžia apie gydytojų kompetenciją??? Pavaduotoją vadina ,,pavadiaška,, , iseinanciai gydytojai padovanoja 45 ismieros kedus, psichiatrui grasina nepapulti po jos kurviu. Čia jums normalu? Tamulis meilę spindincion akim nuo jos ,, žavesio,, apakęs. “
  Grąžinkite ginekologas juk 20000 tūkstančių moterų ne 2, ne 200 ir net ne 2000, o 20.000 nusipelno ne 1 etato kai atostogaujant nėr kam oavDuot. Melagiai nes sakėt bus viskas gerai. Laksto į Jonavą mūsų moterys ir kitur. Už ką Kėdainiam toks barelis?

 • Vienas buvo rusisko tipo vagis uzkietejes, ukvedziu paskyres super pyzdintuva, kita kazkokia silpnaprote prascioke stacioke isputus zabtus piranijos. Sake, net chirurgu nebuvo kazkuria diena 😂

 • Perskaičiau ir oakraupau esi dar nesiėmė jokių priemonių ir?
  Nužmogėjimas.

 • Jonaviškiai šaiposi: Kėdainiai gavo įžymiąją Jonavos plaštakę. Legendos sklando apie šią ,, išdykėlę“, mėgsta jaunus vyrukus, šaudo akutėmis, ,,miniakas“ kaip viliojimo įrankis,. daug degtinėlės pakelia. Matomai tuo ir sužavėjo Tamulį. Beje yra filmuotos medžiagos, jonaviškiai sako verta pamatyti 😜

 • dirbu slsugytoja viename is sunkiu skyriu,gavau alga šį menesį tai net nezinau,kaip cia susideliot kad uztektu.nezinau skyriaus kur slaugytoja gauna 1000 e.Ligoninej dar taip nebuvo,dirbu jau 30 metu,bet niekad nejautem tokios nepagarbos darbuotojams.Skauminas tai nors galva nulenkdavo praeidamas,o sita furija ir dar viena jos pavaduotoja tai abi viena kitos vertos.praeina kaip pro š.net i ta puse nepaziuri.Uzdraude ligoninej rukyti( nors as nerukau), o pati laksto i chirurgini ir psich.skyriu su vyrais parukyti.Vyrų medžioklė vyksta😄

  • Aha, praeitis pasivijo! Medikus vyrus tik vardais vadina ( o ypač mylimi chirurgai!😉), moteris – ne! Ką gi , viskas teisingai – „Esminis instinktas“

 • Kodėl profsąjungos tyli? Puikiai viską žino, tik gal kažkuo suinteresuoti nutylėti? PSPC išdrįso pasipriešinti nežmogiskumui ir rezultatas yra. O gal ligoninės medikus tenkina toks požiūris,žargonas ir atlyginimų korekcija? Jei bijos, tylės, ši socialinė darbuotoja sutryps medikus ir ligoninę. O kas paneigs, jog jai nenurodyta sunaikinti Kėdainių ligoninę? Nebus gydymo,nebus Kėdainių netolimoje ateityje. Gal to ir siekiama…

 • Tikra tiesa, vyresnio amžiaus medikai jaučiasi labai diskriminuojami, ne tik, kad pravardžiuojami fosilijomis, antikvaras, muziejininkas, bet ir atlyginimų karpymas, apie tai net nesivargina paaiškinti kodėl. O tas melas, kad gydytojai gauna po du tūkstančius, gal ant popieriaus, nebent,,jauni vyrukai “ – chirurgai.

  • Na, dabar visas direktorės dėmesys chirurgijai, operacijoms. Kuo daugiau, daugiau. Dabar, patekus į priėmimą, didelė tikimybė būti išoperuotam. Svarbiausia kiekybinė, o ne kokybė

   • Tai kodėl nieko nedaro? Kas čia per bletstva pas mus? Tai Tamulis tapo socdemu ir dirba Jonavai, kad geriau būtų, nes ten meras irgi socdemas kaip suprantam? Ar Tamuliui ligoninės direktorę rinkit? Ką jis apie medikų darbą išmano?Tai moterys dabarturi važiuot į Jonavą? Matyt ir vaikų tas laukia ir nervų ligų.? Grinkevičiau, eik į merus, grįšik. Eisim VISAS miestas balsuot už tave. Gana debiliškos tvarkos.

  • Raimonda Augienė įsiprašė į skyriaus vadovės postą – rezultatas pasiektas! Tyla ir ramybė.Kovos baigtos,kalavijai nežvanga ,karo kirviai rūdija užkasti.

 • Kad jau pati direktorê yra ligoninėje prasitarusi, kad jos tikslas yra Kėdainių ligoninę padaryti respublikinė slaugos ligonine. Jinai neturi supratimo apie mediciną, bet slaugoje ji asė, žino kaip iš to biznį daryti, o paprasti ligoniai jai neįdomus, tik žviegia ir cypia.

 • Tamulis parsidavė socdemams, dėl paramos rinkimuose. Paaukojo Kėdainių ligoninę Jonavos merui socdemui . Sinkevičiui. Dabar Sinkevičius gali džiaugtis klestinčią Jonavos ligoninė, kedainiečių sveikatos sąskaitą, jis Jonavos didvyris besirūpinantis jonaviečiais, o mūsų Tamulis rūpinasi tik savo gerbūviu. Gêda dėl tokio mero.

 • Buvo ligoninė kaip ligoninė, atėjo šita direktorė ir pradėjo viską ardyti. Kažkodėl Jonavai išsaugoti akušerijos skyrių pavyko, o mūsų kraštietės turi kentėti. Įdomu, kiek dar darbuotojai ir pacientai turės kentėti, kol pagaliau pasikeis direktorė

  • Tikrai – a.a. direktorius Šinkūnas statė ligoninę, direktorius Skauminas( nežiūrint visų jo nuodėmių ) plėtė visas paslaugas, o šitoji plaštakė per vieną kadenciją viską sugriaus! Ir Tamulis jai netgi padės!Tegu atsako meras , kiek realiai iš ligoninės išėjo medikų ,tų “ savo noru“?Tegu supažindina su darbo inspekcijos tyrimo duomenimis,kiek konkrečiai gauta anketų, kaip jos buvo sužymėtos ( suantspauduotos? ), kad būtų apsaugotas nuo klastojimo?

 • Gėda Tamuliui. Laksto po kaimus ir loja ant Nijolės ir buvusių bendražygių. Atsisuks prieš tave lazda, išdavike!!!

 • Svarbus faktas, kad dabartinė pavaduotoja yra direktorės giminaitė. Nepamenu, kad būtų vykęs konkursas toms pareigoms užimti.. Bet labai paranku turėti savo patikėtinę, kuri laksto kaip šuo, surenka skundų anketas ir išmeta…visi mato, bet visi tyli… Tik kur valdžios akys ir ausys? Gal būtų pats laikas pasidomėti?

 • Gražinkit greičiau Saulių Grinkevičių, nes pamatau Famulį ir atpylinėt pradedu. Bobučių švenčių meras. Bet patiktukų feisbuke baisiai mažėja, įdomu ar jis ta mato, kad jį kelios babos tik garbina?

 • Pirma, tai direktorė yra diletantė, nes tik per jos diletantizmą nėra teikiamos ginekologijos paslaugos Kėdainiuose VISĄ PARĄ, nors ligoninė PRIVALO jas teikti, tiek dėl sutarties su TLK, tiek dėl licencijos. Antra, atėjo svetimas asmuo į susiformavusį kolektyvą ir jokios pagarbos nei tam kolektyvui, nei tradicijoms, tik pasikėlimas, kokia aš graži, protinga ir viską išmananti, geriau už visus žinanti kaip daryti, o jūs iki manęs tai visai čia ir nedirbote. Kaip matyti, komunikacija su kolektyvu labai bloga, darbuotojų nuotaikos prastos. Trečia, ligoninė yra viešoji įstaiga, ne privatus UAB ir paslaugas direktorė privalo organizuoti kėdainiečiams ir tenka abejoti ar planinių operacijų didinimas savaitgaliais yra tai ko laukia gyventojai.

 • Kraupu darosi paskaičius straipsnį ir komentarus. Noriu kreiptis Į SVEIKATOS ministerija- negi nesiimsit priemonių prieš tokius vadovus ir tokią situaciją? Iš mero nesitikiu nieko. Jis parinko todėl gins. Ir ar ką tas politinis turistas , parsidavęs socdemams supranta apie sveikatos įstaigos darbą? Turim visa ligoninė vieningai būt ir atstovėt savo įstaigą.

 • Tokia direktorė tai nelaimė ligoninei. Ir tiek.Kas eis į mūsų ligoninę jei visi geri specialistai išeina arba ieškosi perspektyvių darbo vietų kitose ligoninėse. Kaip gaila mums Kami sko. Moterys turėjo patikimą daktarą. Toks specialistas nieko nebijo. Darbą kur norės ten ir turės.Bet gal dar privatų kabinetą įsteigs. Nors į mokamą būtų kur nueiti. Aišku kad siekiama, kadigoni e virstų “ bagadielne“.

 • Visame pasaulyje ligas diagnozuoja gydytojai,ligonius gydo gydytojai su slaugytojų pagalba…ne administracija!!! Pinigus ligoninei taip pat uždirba ligoninės personalas, ne administracija!
  Visame pasaulyje administracija gerbia,vertina ir puoselėja savo zligoninės personalą, stengiasi suteikti jiems kuo geresnes darbo sąlygas,nes jų žinios,patirtis ir kompetencijos yra pagrindinis ligoninės turtas…
  Taip yra visame pasaulyje, bet ne Kėdainių ligoninėje,kur viskas yra atvirkščiai…Gili nekompetencija, arogantiškas ,autokratiškas valdymo
  būdas, demagogija, nepagarba ir nevertinimas, specialistų supriešinimas pagal rentabilumą – šios daugybinės problemos – per nepilnus valdymo metus!
  Dėl to ligoninę palieka gydytojai ir slaugytojai, dėl to ligoniams tenka laukti konsultacijų ištisus mėnesius.
  Gerbiamas Mere, ar Jums neatrodo,kad nepaisant visų Jūsų puikių darbų,toks pražūtingas Jūsų pasirinkimas lems prarastą galimybę siekti mero kėdės sekančioje kadencijoje?

 • Rinkimai arteja, Rinkos aikstes duomenimis parasyta 😂😂, kas ta rinkos aikste, tie patys valdantieji taryboje-ponia ir zentas (cia jo sritis pagal funkcijas) tai jie nieko ir nepadare dabar ant vieno mero nori suvaryt, puvena ta rinka

 • Tamulis laukia, kol dėl mobingo kuris nors medikas nusižudys, gal tada akys atsivers???

 • O man labai patinka Edita Vaškevičienė Labai veikli graži moteris . Ir labai su teisinga įstaigos vizija. Gerai, kad daug atleido stagnatorių užsisėdėjusių , per juos ir buvusi vadova įstaiga neauga kaip organizacija.

  • Prašau į kokią organizaciją dabar auga Kėdainių ligoninė??? Kas bus ateityje? norisi plačiau žinoti direktorės viziją ir kaip jums ją pavyko atskleisti? dviese už uždarų durų? na būna tokių vizijų, kai užsidaro kabinete jis ir ji 🙂 tai visokios vizijos pasimato vyrams :))

 • Stiprybės Direktorei.
  Pasibaisėjau politiko užsakumuoju straipsniu.

 • Na, tikrai stiprybės direktorei – tokia jauna, graži ir dar su vizija – nuo čia ir prasidės šviesi Kėdainių ligoninės istorija!..iki tol tik akmens amžius , mezozojaus era,su fosilijomis ir kitais reliktais…😉

  • Tikra tiesa, Gerda! Visos ligoninės užsakomasis straipsnis – jėga!💪

  • Panasiai bus ir su PSPC. Jau prasideda pazadai viska mazint. Pažįstama dirba greitojoj, tai is penkiu brigadu daznai dirba trys. Ir darbuotojams nemoka uz papildoma darba, nes reikia taupyt. Nes tipo per daug brigadu. Bet jos yra nenuimtos, o darbuotojai verciami dirbt uz kitas brigadas..

   • O kokie krūviai uždedami registratorėms už tą pačią algą? Kodėl nepriima dirbt iš gatvės jaunus registratorius?

  • Jeigu tai politiko užsakomasis straipsnis, tai įvardinkite, kas tame straipsnyje yra netiesa ?

 • Koncervatoriai ir liberalai užsuko šitą ligoninių reformą.Taryba už ją nubalsavo,o kaltas meras? Įdomus žmonių mąstymas,o gal keletos gudruolių kurie bijo,kad žmonės vėl išrinks dabartinį mera 😉 O dėl direktorės meras tikrai padarys išvadas.
  O Rajono liberalai ir koncervatoriai tegul neveidmainauja,kad nepritarė reformai,nes ji buvo nuleista jų bendrapartiečių iš Seimo.

  • Ligoniu kasa nesutiko finansuoti tik gimdymu, apie visiška ginekologiniu stacionariniu paslaugu nutraukima minčiu nebuvo ir susitarimo taip pat. Ginekologija sunaikinta Vaškevičienės iniciatyva. Taškas 😊

  • Ne vien Kėdainiuose tokie dalykai vyksta. Joniškio ligoninėje vyksta tas pats. Totalus valymas, ligoninės darbuotojai vadinami „kaimiečiais“, jie negerbiami, jų nuomonė niekam neįdomi. Tau virš 50metų, tu netinkamas dirbti mediku. Tokia naujos aministracijos nuomonė. O miesto meras pritaria tam. Išėjo daug darbuotojų, susodinti „savi“. Skyrių vedėjai turintys ilgametę patirtį negerbiami, nekalbu, apie vidurinį personalą.
   Galėtų žiniasklaida ir sveikatos ministerija pasidomėti,kas vyksta!?

 • Nu,liuks! Tikrai pasižiūrėsime, kokias gi išvadas padarys meras! Pagrūmos piršteliu: „Niu, niu, niu!“? Laukiame!!!

 • Ir iš kur ištraukti tokie atlyginimai. Jei „ant popieriaus“slaugytojos etatas 1013,tai kiek gausis atskaičius mokesčius. Iš kur ji tą 1000 „į rankas“ gauna? Gėda kaip tai meluoja

 • Tikra tiesa, Gerda! Visos ligoninės užsakomasis straipsnis – jėga!💪

 • Direktorė mums aiškino, kad ligoninės didžiulės skolos, kad akušerijos skyrius yra mūsų išlaikomas, kad jį uždarius ji galės padidinti terapinio darbuotojų algas. Uždarė, o atlyginimus ir toliau mažina. O dabar klausimas, jei algų nekelia, kodėl atsiranda pinigų grandioziniai direktorės kabineto remontui. Turbūt mums fosilijoms ir taip gerai, o ji muziejuje gyvent negali. Mere Tamuli imkitês veiksmų, mes medikai dêjom daug pastangų, kad jūs išrinktų, jei ne, dêsim pastangas, kad liktumet bedarbis.

 • Tamstos nusivylimui, šie komentarai tai desperatiškas medikų šauksmas ne tik dėl savo darbo, bet ir ligoninės išlikimo. Dėl įtampos, persekiojimo ligoninėje savo nuomonę medikai išreiškia komentaruose, kad rajono valdžia, o gal net tik ji, išgirstų kas vyksta mūsų ligoninėje. Nes ne duok Dieve, pasikartotų medikų savižudybės, niekas iš medikų nenorėtų net pažiūrėti į tokią įstaigą. Ir tai vyksta tik vieno žmogaus „dėka“. Ar leisime, kad mūsų ligoninė būtų juodajam sąraše?

 • Kvieskitės savivaldybės merą, vicemerą, kuris kuruoja sveikatos sritį, ligoninės vadovę, darbuotojus ir kalbėkitės, spręskite susidariusią situaciją atvirai, žiūrint viens kitam į akis, išsakydami darbo problemas, o ne anoniminiais komentarais.

 • Po šio straipsnio kviesti nereikia, patys vadovai turėtų kuo skubiau atlêkti ir spręsti vadovės tinkamumą eiti pareigas, kol neįvyko nelaimės. Darbuotojai yra įbauginti, bijo susidorojimo, jei pateiks savo nuomonę, kolektyve kalbama, kad meras labai palaiko savo proteže, yra labai įžeidus ir jei kritikuosi jo veiksmus, bus susidorota. Medikų bendruomenė labai suskaldyta, vadovė naudoja principą: skaldyk ir valdyk, bijodami, kad patys nukentės, skundžia vieni kitus. Kad per tokį trumpą laiką bus sunaikintas draugiškas ir stiprus kolektyvas, niekas negali patikėti.

  • Visur pastatyti savi ir viskà mato rožinemis akimis, kad tik jiems bütû gerai, juk tokia Kacevičisus Arüni valdźia.

  • Kolegos matė merą ligoninêje išeinant, išsišiepusį, kaip riebų katiną, pamalonintą lašiniais. Ko gero buvo pas direktorę, turbūt maloniai ,,aptarė “ reikalus ir ligoninės,, viziją “. Tačiau meras nežino, kad direktorė labiau ,,vizijas“ mėgsta aptarti su ūkvedžiu…

 • Rinkos aikste atvaziuokit i Beinaciu parka meras su biciunu su pencininaksi pilna gerkle ryjo visa diena dienos metu!!! Darbo metu galima?

  • Žiūrėkit savo daržo o ne kiek kas geria, geriausiu atveju kviesti reikia policiją ir KK2, kad patikrintų blaivumą, nes jie mašinas turi. Bet tai jų gyvenimas ką jie nori tą jie ir daro prie lovio. Policija dar ne vieną Seimo narį pagaus, o jūs rinksit juos.

 • Kaip rašo komentatorius „Rinkos aikste atvaziuokit i Beinaciu parka meras su biciunu su pencininaksi pilna gerkle ryjo visa diena dienos metu!!! Darbo metu galima?“ O ko važiuot? Kas to negirdėjo? Kas negirdėjo, kad su valdiška mašina kaip su sava važinėja? Visi. Ir dar seimo narį Bičiūną vežioja. Bendrapartiečiai, jiem viskas galima. O ko tyli Kėdainių tarybos aktivystai? Karolina, Nijole, Sauliau, kur jūs? Nepatogi tiesa? Meras mat išspręs ligoninės direktorės klausimą. Nejuokinkit.

 • Mieli komentatoriai, o alkoholis darbo metu iš senjorų projektų sąskaitų yra normalu? Turbūt čia tik Kėdainiuose tokios piankos darbo metu vyksta.

 • O kur dingo straipsnis apie kabanti tilta? Liepe Tanulis isimti nes nori nuslepti griekus taip?

 • Nesuprantu, kam teis dienas ta pacia tema pagrindine laikyti? Tada zmones is karto pamato, kad perspaudziat ir strategija atsisuka pries jus pacius. Prastai Jorunacka sustrateguoja 🙁 sudas bus. valentas pageriantis laimes

 • Mūsų dabartinė plaštakė, nes vadove jos negalime pavadinti, dideliais žingsniais eina link slaugos ligoninės, arba visos ligoninės sunaikinimo. Kitokios vizijos, pagal atliekamus veiksmus šiuo metu, ji neturi.
  Mes dirbantys kiekvieną dieną patiriame didelį stresą, pravardžiavimą, nesiskaitymą, baimę dėl rytojaus.
  Ačiū už straipsnį ir problemos iškėlimą į viešumą. Tikimės rajono valdančiųjų pagalbos, kol ligoninės naikinimo procesas nepasiekė kulminacijos.

 • Mobingas ligoninėje sustiprintas!!! Direktorė mobingo sustiprinimui pasikvietė merą Tamulį su fotografę!!! Tamulis akiplėšiškai prie direktorės apklausė personalą „ar pas jus viskas gerai, nes buvo straipsnis“. Direktorė stovi patenkinta, išsišiepusi, kad turi patikimą spaudimo priemonę-merą, kuris ją pats paskyrė!!! Ir jūs galvojate, kad Tamulis dėl persekiojimo personalo ir visų kėdainiečių sveikatos ką nors darys ???

  • Jei tai tiesa, kad meras lakstė su direktore per kolektyvą, tai Tamulio karjerai liūdna PABAIGA. Bus naujas pranešimas Darbo inspekcijai apie dviguba mobingą.

 • Tai ar metas gali vaikščioti su direktore ir klausinėti darbuotojų kas blogai su , kuria skundžiasi? Ir dar su fotografė? Ne, nu negaliu tuo patikėt.

 • Kreipiuosi į savo brangius kolegas, ar mes dar ilgai būsime avių banda, kurią engs ir tyčiosis kažkokia,,,neasmenybė“, į pagalbą pasitelkusi merą. Lieka vienintelė galimybė: iškviesti merą į bendrą viso kolektyvo susirinkimą ir tiesiai liepti jam pasirinkti: ar susikompromitavusi, zonos žargonu bendraujanti žmogysta ar medikų kolektyvas. Jei Tamulis išdrįs teisinti ir palaikyti direktorę, čia pat vietoj visam kolektyvui įteikti atsistatydinimo pareiškimus: galės pats su direktore priiminėti pacientus.

 • O tai gi turime tarybos narius, nesigirdi jokių susidomėjimą išreiškiančių komentarų, turbūt visi atostogauja. Yra Seimo nariai Fiodorovas, Bičiūnas Sêjonienė, tai gal jie galėtų savo nuomonę ir poziciją pareikšti šiuo aktualių klausimų. Auuu auuu, kas nors atsišaukit!!!

 • O kur vicemeras,juk jo kompetencijai priskirta sveikatos apsauga. Kažkaip jis situacijos ligoninėje ir nesužiurejo.Silpnai,oi silpnai

  • Žiūrėk nežiurėjęs, ne vicemeras direktorė paskyrė, tai meras už ją ir jos darbelius ir aferas atsakingas.

 • Nemaloni situacija. Direktorės vietoje jau būčiau atsistatydinus. Dabar pakiša merą savo tokiu nerašytu elgesiu ir kitus. Jei meras ją paskyrė jis ir turi jos klausimą spręst, bet atėjęs vienas į kolektyvą be fotografu ir direktorės pasikalbėt.

  • Nu bet jūs ir vištos, mielos moterys. Jūs ne komentaruose savo nuomones dėstykit, mažai čia kas skaito, niekam neįdomu kas čia ką rašo. Rašykit postus fiesbuke, dalinkitės, platinkit, žymėkit, diskutuokit. Kas iš to kad rinka laiko šitą temą tris paras, ir viskas komentarų lygyje. Nieko ir nebus jei tik komentuositės vieni ant kitų

 • Tamulis buvo atejes pas mus skyriuje su musu ligoninės DIREKTORE, ir klause ar kas is darbuotoju turite skundu ant Direktores! Koks darbuotojas dristu pasakyti jei ir turetu?!?
  VISISKAS dalbajobas!

 • Turėsim didelę slaugos ligoninę ir viskas, dėl viso kito važiuosime i Kauną ar Jonavą. Kam Kėdainiams reikia Ligoninės?

 • O kur dingo Kaminskas? Vienintelis, kuris tikrai rūpinosi ligoninės reikalais, nebijojo ginčytis nei su ministerijos klerkai ir savivaldybėje turėjo politinį svorį. Kodėl jis nėjo į vyr.gydytojo konkursą, jei jis būtų buvęs, tokių nesąmonių nebūtų buvę. Labai gaila.

  • Užgerė

   • Kad Tamulis užgėręs mes seniai žinom

 • Tai čia dar ligoninėj ir diskriminacija pagal amžių vyksta? Tai pensininkui dirbti yra nusikalstama veikla? O žmogus išdirbęs visą gyvenimą tą patį darbą jo neišmano? Tai gal jum su galva negerai?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video