Kėdainių ligoninėje – naujas traumatologas

 Kėdainių ligoninėje – naujas traumatologas

Prie Kėdainių ligoninės kolektyvo prisijungė gydytojas traumatologas Klaudijus Beinaravičius. Jis konsultuos pacientus dvi dienas per savaitę. Tai pat šis gydytojas dirbs Priėmimo-skubios pagalbos bei Traumatologiniame skyriuje/ Aldo Surkevičiaus nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių ligoninės Traumatologinio skyriaus personalo gretas papildė naujas gydytojas traumatologas Klaudijus Beinaravičius. Medikas turi septynerių metų patirtį Regioninėje Telšių ligoninėje. 

Keturi traumatologai

Šią žiemą koronavirusu susirgęs ir ilgai Kauno klinikose gydytas ilgametis Traumatologijos skyriaus vedėjas Romas Činčiukas kovą su klastinga liga pralaimėjo. 

Tai buvo didelė netektis visam ligoninės kolektyvui, kuris neteko ne tik skyriaus vedėjo, bet ir mylimo kolegos bei puikaus specialisto.

Dabar skyrius po truputį atsigauna. Jame jau dirba keli ortopedai traumatologai: Alfredas Hofmanas, kuris kartu laikinai eina skyriaus vedėjo pareigas, gydytojas Rimvydas Juodis, neseniai pradėjęs dirbti gydytojas Klaudijus Beinaravičius.

Šie medikai konsultuoja tiek Traumatologiniame, tiek Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, tiek Konsultacinėje poliklinikoje. 

Tuo tarpu gydytojas traumatologas Arvydas Jonavičius dirba tik Konsultacinėje poliklinikoje, konsultuoja bei echoskopuoja traumas patyrusius pacientus. 

Džiaugiasi

Panašu, kad naujo mediko atėjimas į ligoninę yra išpildantis abiejų pusių lūkesčius.

A. Hofmanas labai džiaugiasi naujai prie komandos prisijungusiu kolega.

„Klaudijus Beinaravičius dirbti pradėjo nuo liepos mėnesio ir mūsų ligoninėje dirbs pilnu krūviu.  Gydytojas konsultuoja pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 12 iki 17 val. 

Tai yra be galo kompetentingas ir savo darbą puikiai išmanantis gydytojas, turintis septynerių metų darbo patirtį Telšių ligonineje. Gydytojas specializuojasi traumą patyrusių pacientų ambulatoriniame ir operaciniame gydyme, peties ir kelio artroskopijose“, – kalbėjo A. Hofmanas.

Pats Klaudijus Beinaravičius taip pat džiaugiasi prisidėjęs prie šaunaus bei draugiško kolektyvo bei sako, kad kėdainiečiai jam paliko tik teigiamą įspūdį, o pats Kėdainių miestas jam labai gražus ir artimas širdžiai. 

L.e.p.Traumatologinio skyriaus vedėjas A. Hofmanas sako ateityje turintis planų plėsti paslaugas, gerinti jų kokybę, didinti operacijų apimtis/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

500 operacijų kasmet

Ortopedijos-traumatologijos skyriuje pacientams taikomi šiuolaikiniai tradiciniai ir mažai invaziniai operacinio gydymo metodai: artroskopinės peties sąnario rekonstrukcinės operacijos, artroskopinės kelio sąnario operacijos. Čia taip pat atliekamos visos lūžusių ilgųjų kaulų operacijos. Naudojamos  įvairios užrakinamos skersinio tvirtinimo sistemos,  užrakinamos plokštelės, išorinės fiksacijos aparatai. Turimos visos reikiamos pozicijos konstrukcijų, kurios reikalingos norint teikti kokybišką gydymo paslaugą traumą patyrusiam pacientui. Taip pat atliekamos kitos ortopedinės operacijos, kurios yra reikalingos. 

Per metus atliekama apie 500 planinių ir neplaninių operacijų. 

Šiuo metu laikinai einantis skyriaus vedėjo pareigas gydytojas A. Hofmanas ateityje turi planų plėsti paslaugas, gerinti jų kokybę, didinti operacijų apimtis. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video