Kėdainių LEZ – dar vienas stiprus užsienio kapitalas

 Kėdainių LEZ – dar vienas stiprus užsienio kapitalas

„Maler Oy“ paskelbė apie planus įkurti dukterinę įmonę Lietuvoje UAB „Maler“. Ši įmonė bus atidaryta ne kur kitur, o Kėdainių LEZ./Maler.fi nuotr.

rinkosaikste.lt

„Investuok Lietuvoje“ praneša, kad Suomijos interjero dizaino ir konstrukcinių elementų gamintoja „Maler Oy“ paskelbė apie planus įkurti dukterinę įmonę Lietuvoje UAB „Maler“. Ši įmonė bus atidaryta ne kur kitur, o Kėdainių LEZ.

Rinkdamasi vietą gamyklai, bendrovė įvertino vietos verslo aplinką, skaidrumą, susisiekimą iki žaliavų šaltinių ir galutinių klientų, taip pat – techniškai darbui kvalifikuotų specialistų skaičių.

Prieš apsispręsdama, kur įkurs padalinį, įmonė išnagrinėjo rinkas ir galimybes visose Baltijos šalyse, taip pat ir Lenkijoje.

Kol kas informuojama, kad suomių kompanija ieškos pramoninio planavimo, dažymo ir įrenginių techninės priežiūros specialistų, o taip pat pardavimų ir administracijos darbuotojų, kurie prisijungtų prie komandos Kėdainiuose. 

Elijus Čivilis, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius, teigia, kad „Maler Oy“ investicija Kėdainiuose įrodo, kad Lietuvos regionai tinkami pažangiai ir itin automatizuotai gamybai.

„Regioninės Lietuvos LEZ gali pasiūlyti puikią logistiką, gerai išvystytą infrastruktūrą ir aukštos kvalifikacijos regiono darbuotojus. Dėl to jos tampa ypač patraukliomis vietomis moderniems gamintojams.“

Naujoje bendrovės gamykloje Kėdainiuose bus gaminamos dažytos vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, įskaitant apdailos elementus, taip pat planuojama gaminti folijuotą produkciją. Naujai atidarytos gamyklos pajėgumai leis „Maler Oy“ dar didesniu mastu aptarnauti klientus visoje Europoje.

3 Komentarai

  • Kaip ir dviračiu gamykla jau stato,če tas pats

    • Tai kad statybos leidimas nesenai duotas 😀

  • Kada lifosą galutinai pribaigs, galės visi čia darbintis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video